Порівняння PoE обладнання: PoE комутатор, інжектор, мережевий відеореєстратор (NVR) та медіаконвертер

31.07.2020
Поділитись у:
*/?>

Зміст:

  1. Обладнання PoE
  2. Що таке комутатор PoE?
  3. Що таке PoE Injector?
  4. Що таке PoE NVR чи мережевий відеореєстратор?
  5. Що таке медіаконвертер PoE?
  6. Що таке PoE розгалужувач?
  7. Порівняння PoE PSE: яке обладнання вибрати?

Спочатку опублікований стандарт IEEE802.3af розділив технологію Power over Ethernet (PoE) на два основні типи пристроїв живлення: обладнання джерела живлення (англ. PSE), яке забезпечує живлення по кабелю Ethernet, та пристрій з підтримкою живлення (англ. PD), що приймає харчування. Щоб краще зрозуміти систему PoE, необхідно ознайомитися з пристроями PoE. Цей пост буде присвячений поширеним пристроям PoE PSE і роз'яснить їх застосовні сценарії.

Обладнання PoE

Як згадувалося вище, пристрій живлення (PD) - це обладнання, яке може отримувати живлення в мережній системі PoE, від інших пристроїв. Вони включають IP-телефони , IP-камери , точки бездротового доступу і т.д. д. Живильне обладнання або PSE, яке забезпечує харчування, однак, обмежується меншою кількістю продуктів. Основні типи PoE PSE, що використовуються сьогодні, - це комутатор, інжектор, NVR і медіаконвертер. Конкретний тип пристрою в мережі вибирається на основі інфраструктури та кількості пристроїв живлення, до яких вони будуть підключені. Крім того, PoE розгалужувач також зазвичай використовується як проміжний пристрій для подачі живлення в мережу PoE, навіть якщо він не належить пристрою PoE PSE.

pse-and-pd-interconnection.jpg

Що таке комутатор PoE?

Комутатори PoE – це мережні комутатори, що підтримують технологію Power over Ethernet. Вони допомагають заощадити як час установки, так і витрати на обладнання, забезпечуючи передачу даних та живлення за єдиним набором кабелів Ethernet. Комутатори Power over Ethernet також ідеально підходять для встановлення у віддалених місцях без доступного джерела живлення.


Ринок телекомунікацій зараз пропонує широкий вибір мережевих комутаторів PoE, у тому числі ті, які підтримують PoE, PoE+, UPoE та 4PPoE/PoE++, також доступні комутатори з різною кількістю портів, керовані та некеровані моделі тощо. буд. Додаткові відомості про комутатор PoE див. у статті .

Що таке PoE Injector?

Інжектор PoE вводить або подає живлення на кабель Ethernet (Cat5e і Cat6). Він додає харчування до даних, які надходять від комутатора без PoE та передає «кінцевій зоні». Девайс має зовнішнє джерело живлення та ідеально підходить для пристроїв з низьким енергоспоживанням, які необхідно встановлювати у місцях, де немає розетки. Таким чином, це забезпечує більшу гнучкість, відкриваючи двері для встановлення пристроїв у важкодоступних місцях, з мінімальним впливом на існуючі конструкції та бюджет.


Що таке PoE NVR чи мережевий відеореєстратор?

NVR є мережевим відеореєстратором , який надає вам централізовані засоби керування відео для зручного перегляду, управління та зберігання відеозаписів спостереження в одному місці. PoE NVR – це відеореєстратор із вбудованим комутатором PoE, призначений для використання з IP-камерами на основі PoE. Такий рекордер може передавати дані, так і живлення по одному кабелю Ethernet. Немає необхідності в додатковому комутаторі PoE, що теоретично зменшить вартість обладнання. Вам просто потрібно підключити один кабель Ethernet від камери до записуючого пристрою NVR, і тоді вбудований перемикач подаватиме живлення на камеру під час передачі даних.


Мережевий відеореєстратор ідеально підходить для користувачів з мінімальним досвідом адміністрування мережі та зазвичай використовується вдома та на малих підприємствах. Він створює приватну мережу камер, зберігаючи кадри спостереження ізольованими від основної мережі та додаючи додатковий рівень конфіденційності.

Що таке медіаконвертер PoE?

Медіаконвертер PoE - це пристрій, який не тільки підключає оптоволоконний кабель до мідної мережі, але також забезпечує живлення PoE для пристроїв, сумісних з PoE, наприклад, телефони VoIP. Це ідеальний спосіб збільшення мережевих відстаней по оптоволоконному кабелю до пристроїв живлення. Як кінцевий пристрій, медіаконвертер повністю генерує сигнал Ethernet і може підтримувати відстані передачі до 100 м по мідному кабелю. Їх також можна використовувати для підключення та живлення віддалених пристроїв, таких як точки доступу Wi-Fi та камери спостереження.


Що таке PoE розгалужувач?

Якщо у вас є пристрій, несумісний з PoE, або суміш сумісних і несумісних пристроїв, це звичайний варіант для використання розгалужувача PoE. Сплітери передають дані та живлення постійного струму через окремі з'єднання. Тобто, відокремлюючи живлення від даних та подаючи його на пристрій без PoE через кабель живлення. Їх також можна використовувати для зниження напруги 48 В постійного струму (PoE), щоб добре працювати з гніздами 5, 12 або 24 Ст.

p_200515_00520.jpg

Порівняння PoE PSE: яке обладнання вибрати?

Серед вищезгаданих чотирьох пристроїв PoE PSE мережевий комутатор на даний час є найпопулярнішим. Завдяки перевагам високої ефективності та економії, комутатори PoE часто є найкращим вибором, коли люди планують налаштувати мережі для дому, офісу тощо. буд. Однак інжектор, відеореєстратор та медіаконвертер також зазвичай застосовується в мережах для задоволення потреб клієнтів.

1.jpg

PoE комутатор vs. інжектор: коли використовувати інжектор PoE?

До того, як комутатори PoE набули широкого поширення, комутатори без PoE зазвичай використовувалися в домашніх та офісних мережах. Що ви робитимете, коли вам потрібно буде додати до цих мереж кілька PoE-сумісних пристроїв? У цьому випадку вам не потрібно відмовлятися від існуючого комутатора і купувати новий за допомогою PoE. Деякі інжектори PoE можна просто реалізувати для кожного пристрою, щоб ваш комутатор міг працювати з PD. Однак слід зазначити, що вони підходять тільки для мереж з невеликою кількістю пристроїв живлення. Якщо є десятки PD, комутатор PoE – найкращий вибір.

2.jpg

PoE комутатор vs. PoE NVR: коли використовувати PoE NVR?

Як і комутатор, мережевий відеореєстратор PoE також може мати IP-камери в системі відеоспостереження. Таким чином, він діє одночасно як записувальний пристрій та перемикач PoE, усуваючи необхідність використання окремого PoE-комутатора. Однак PoE NVR часто не мають повних функцій керованого комутатора, включаючи керування та моніторинг PoE, SNMP тощо. буд. PoE NVR ідеально підходить для домашніх користувачів та користувачів малого бізнесу, яким потрібне мінімальне мережеве адміністрування.

3.jpg

PoE комутатор vs. медіаконвертер: коли використовувати медіаконвертер PoE?

Як відомо, комутатор PoE обмежує довжину кабелю Ethernet до 100 м. Тоді як нам вийти за межі 100 метрів? Медіаконвертер PoE є ідеальним продуктом для подолання проблеми відстані, пропонуючи рішення для підключення мідних кабелів до оптоволокна, та діє як PoE PSE на мідній стороні для одночасного живлення PD. Зверніть увагу, що медіаконвертер PoE не є мережним пристроєм, тому в мережі потрібний мережний комутатор без PoE. Потім медіаконвертер PoE може об'єднати дані та живлення за допомогою кабелю Ethernet, підключеного до PD.

4.jpg

PoE розгалужувач vs інжектор: коли використовувати розгалужувач PoE?

Розгалужувачі та інжектори PoE - це два типи пристроїв, які сильно збивають з пантелику. Як згадувалося, інжектори використовуються з комутаторами без PoE для живлення термінальних пристроїв PoE. Розгалужувачі PoE, навпаки, використовуються з PoE PSE і поділяють дані та живлення на два різні кабелі для пристроїв без PoE. На наступному малюнку показано два поширені застосування розгалужувача PoE:

5.jpg

На закінчення

Очікується, що в майбутньому технологія PoE буде розширюватися через попит на простоту встановлення та нещодавно затверджені стандарти, призначені для підтримки більш інтелектуальних пристроїв. Отже, нам необхідно краще розуміти всі вищезгадані пристрої PoE PSE, особливо коли потрібно вибрати та купити продукти для побудови мереж PoE.

logo
Порівняння PoE обладнання: PoE комутатор, інжектор, мережевий відеореєстратор (NVR) та медіаконвертер
Відгуки покупців
Рейтинг покупців
0 / 5
На основі N оцінок покупців
0%
0%
0%
0%
0%
Відгук
Відмінно
Заголовок*
Достоїнства
Недоліки
Коментар*
Як вас звати

Повернення до списку


Авторизуйтеся, щоб додати відгук