IPTV/OTT приставки

Очистити
Найкращі пропозиції

	 
	
				
Фільтр за параметрами
Бренд
Частота роботи
Обсяг ОЗП
Операційна система
Флеш пам `ять

IPTV/OTT приставки

0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
IPTV-приставка MAG324w2 – потужна приставка з двоядерним процесором на чіпсеті BCM75839 (750Mhz), Linux 3.3, OpenGL ES 2.0, HEVC, 512 МБ Flash/1 ГБ RA...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
IPTV-приставка MAG 324 – потужна приставка з двоядерним процесором на чіпсеті BCM75839 (750Mhz), Linux 3.3, OpenGL ES 2.0, HEVC, 512 МБ Flash/1 ГБ RAM...

Цікаво про відео "IPTV/OTT приставки "

Технологія Over the Top (OTT), назва якої перекладається з англійської як «поверх», є різновидом трансляції медіаконтенту через інтернет. Як і в IPTV , для доставки аудіо та відеоконтенту використовуються мережа широкосмугового доступу до інтернету. При цьому фільми та музика відтворюються на комп'ютері, планшеті, SmartTV або на звичайному телевізорі з підключеною приставкою для перегляду IPTV.

Можливості OTT

Медіапотік доставляється до пристроїв за допомогою HTTP-протоколу і доступний всім користувачам, підключеним до інтернету. Він доступний для всіх OTT приставок та інших пристроїв з підтримкою HTTP.

Технологія Over the Top (OTT), назва якої перекладається з англійської як «поверх», є різновидом трансляції медіаконтенту через інтернет. Як і в IPTV , для доставки аудіо та відеоконтенту використовуються мережа широкосмугового доступу до інтернету. комп'ютера, планшета, SmartTV або на звичайному телевізорі з підключеною приставкою для перегляду IPTV.

Можливості OTT

Медіапотік доставляється до пристроїв за допомогою HTTP-протоколу і доступний всім користувачам, підключеним до інтернету. Ширина лінії змінюється на різних ділянках траси. В результаті можуть виникнути затримки для буферизації відтворення на приставці для IPTV або комп'ютера. Такі проблеми особливо характерні для мобільних мереж.

Для компенсації нестачі швидкості постачальники використовують технології, що дозволяють змінювати бітрейт відповідно до ширини каналу. Це дозволяє уникнути пауз, але знижує якість зображення під час сильного завантаження каналу.

Способи реалізації OTT-проектів

Постачальники контенту заробляють за рахунок продажу щомісячних підписок чи стягування плати за перегляд (pay-per-view). Особливо популярною є бізнес-модель на основі продажу рекламного часу. Вона дозволяє швидше завоювати аудиторію, оскільки споживачам годі й платити за підключення чи перегляди.

Для повноцінного перегляду на великому телеекрані використовуються приставки IPTV телебачення . Вони дають змогу розширити функції стандартного телевізора, використовуючи його як сучасний SmartTV.

Купівля приставки OTT TV Box обходиться дешевше за заміну телевізора. Ширина смуги змінюється на різних ділянках траси. Внаслідок цього можуть виникати затримки для буферизації відтворення на приставці для IPTV або комп'ютера. Такі проблеми особливо характерні для мобільних мереж.

Для компенсації нестачі швидкості постачальники використовують технології, що дозволяють змінювати бітрейт відповідно до ширини каналу. Це дозволяє уникнути пауз, але знижує якість зображення при сильному завантаженні каналу.

Способи реалізації OTT-проектів

Постачальники контенту заробляють за рахунок продажу щомісячних підписок або стягування плати за перегляд (pay-per-view). Особливо популярна бізнес-модель на основі продажу рекламного часу.

Для повноцінного перегляду на великому телеекрані використовуються приставки для телебачення IPTV . Вони дозволяють розширити функції стандартного телевізора, використовуючи його як сучасний SmartTV.

Купівля приставки OTT TV Box обходиться дешевше за заміну телевізора. Популярні пристрої серед користувачів. Приставка IPTV, ціна якої починається від 25-30 $, є найдешевшим способом перетворити старий телевізор на сучасний домашній медіацентр.

OTT-мовлення є менш витратним, ніж кабельне, супутникове або ефірне ТБ. Тому зі зростанням пропускної спроможності каналів та збільшенням кількості телевізійних приставок IPTV оператори поступово переходять на OTT. Невелика плата за якісний контент дозволить вирішити проблему піратства, актуальну для нашої країни.

На сайті LanMarket ви можете прочитати відгуки про IPTV приставки, отримати телефонну та онлайн-консультацію від фахівців. Також можна замовити зворотний дзвінок та менеджер магазину невідкладно зв'яжеться з вами.

Для перегляду контенту OTT без SmartTV знадобиться IPTV приставка, купити в Україні такі пристрої можна в LanMarket. Усі приставки сертифіковані та мають гарантію від виробника чи магазину.

Довіра
Гарантії
Надійність
Швидкість
Якість

Статті і огляди категорії "IPTV/OTT приставки "

Останні (0)
Популярне обладнання

Авторизуйтеся, щоб додати відгук

x