STELS

(Немає голосів)
ТовариSTELSу нашому магазині
0 відгуків
518.75 грн. (12.5$)
В кошик
Опис:
ONU XPON STELS FD600-511G-X – абонентський термінал Dual mode EPON/GPON, один порт GPON/GEPON, 1x10/100/1000Mbps, SC/PC, чіп ZTE ...
0 відгуків
1 473.25 грн. (35.5$)
В кошик
Опис:
EPON ONU 4GE + WiFi (2,4GHz+5GHz)- абонентський термінал ONU, 1 х EPON порт, 4 х 10/100/1000M Ethernet, Dual Band WIFI 2,4GHz/5GHz (802.11 a/b/g/n/ac ...
0 відгуків
1 099.75 грн. (26.5$)
В кошик
Опис:
xPON ONU FD511GW-X-R310 – абонентський термінал Dual mode EPON/GPON, один порт GPON/GEPON, 1x10/100/1000Mbps, WiFi 2,4GHz (802.11b/g/n) ...
0 відгуків
1 182.75 грн. (28.5$)
В кошик
Опис:
EPON ONU 1GE + 3FE + WiFi (2,4GHz) – абонентський термінал ONU, 1 х EPON порт, 1 х 10/100/1000M Ethernet, 3 х 10/100M Ethernet, підтримка WiFi (2,4GHz...
0 відгуків
1 290.65 грн. (31.1$)
В кошик
Опис:
xPON ONU FD504GW-X-Z410 – абонентський термінал Dual mode EPON/GPON, один порт GPON/GEPON, 4x10/100/1000Mbps, WiFi 2,4GHz (802.11b/g/n) ...
0 відгуків
1 639.25 грн. (39.5$)
В кошик
Опис:
xPON ONU FD704GW-X-Z410 - абонентський термінал Dual mode EPON/GPON, один порт GPON/GEPON, 4x10/100/1000Mbps, 1 вихід RF, роз'єм F-типу, WiFi 2,4GHz (...
0 відгуків
28 012.50 грн. (675$)
В кошик
Опис:
FD1108S STELS - оптичний лінійний термінал OLT, 8 х PON порту, Uplink порти: 8 х 10/100/1000M RJ45 та 8 х SFP; коефіцієнт розподілу 1:64 ...
0 відгуків
32 743.50 грн. (789$)
В кошик
Опис:
FD1208S-R2 STELS - оптичний лінійний термінал OLT, 8 х PON портів, 4 10/100/1000M RJ45, 4 х 10 Gb uplink, 4 SFP, коефіцієнт розподілу 1:64 ...
0 відгуків
14 525 грн. (350$)
В кошик
Опис:
FD1104SN-R1 STELS - оптичний лінійний термінал OLT, 4 х PON порти, Uplink порти: 4 х 10/100/1000M RJ45 та 4 х SFP; коефіцієнт розподілу 1:64 ...
0 відгуків
18 260 грн. (440$)
В кошик
Опис:
FD1204SN-R2 STELS - оптичний лінійний термінал OLT, 4 х PON порту, 4 комбо-інтерфейси, 2 х 10 Gb uplink, 1 інтерфейс USB, коефіцієнт розподілу 1:64 ...
0 відгуків
1 618.50 грн. (39$)
В кошик
Опис:
EPON ONU 1GE + CATV + WiFi (2,4GHz) - абонентський термінал ONU, 1 х EPON порт, 1 х 10/100/1000M Ethernet, 1 х CATV, вбудований FWDM, підтримка WiFi т...
0 відгуків
18 052.50 грн. (435$)
В кошик
Опис:
FD1104SN-R2 STELS - оптичний лінійний термінал OLT, 4 х PON порти, Uplink порти: 4 х 10/100/1000M RJ45 та 4 х SFP; коефіцієнт розподілу 1:64 ...
0 відгуків
1 203.50 грн. (29$)
В кошик
Опис:
xPON ONU 1GE + 3FE + WiFi (2,4GHz) – абонентський термінал Dual mode EPON/GPON, один порт GPON/GEPON, 1x10/100/1000Mbps, 3 х 10/100Mbps, WiFi 2,4GHz (...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
FD1616S-B0 STELS - оптичний лінійний термінал OLT, 16 x PON портів, 4 х 10/100/1000M, 4 SFP, 2 SFP+, коефіцієнт розподілу 1:128 ...

Авторизуйтеся, щоб додати відгук

x