Магазин мережевого обладнання Lanmarket надає можливість доставки купленого Вами товару найбільш сприятливим для Вас способом. Якщо у Вас є рекомендації щодо розширення способів доставки – звертайтесь, ми будемо раді піти Вам назустріч.

Основні положення:
  • 1 За безготівкового розрахунку або переведення на кредитну картку доставка по Україні здійснюється в основному за 100% передоплатою, крім варіантів постійної співпраці з налагодженими схемами оплати.
  • 2 При готівковому розрахунку передоплата не потрібна (див. розділ "Оплата"). Товар оплачується при отриманні у відділенні кур'єрської служби
  • 3 Спосіб та терміни доставки, а також оплата обговорюється відразу після оформлення замовлення з нашими менеджерами. Замовляючи товар, не забудьте уточнити зручного для вас перевізника.
  • 4 Витрати на доставку бере на себе покупець. Для Вашої зручності ціна товару на сайті вказана без урахування вартості доставки для того, щоб Ви самі могли вибрати найбільш зручний та вигідний для Вас спосіб доставки.
  • 5 Відправлення товару проводиться першим рейсом кур'єрської служби від моменту проплати.
Терміни доставки комерційними службами:
  • Протягом 1-4 робочих днів з моменту надходження грошей на наш розрахунковий рахунок замовлення буде доставлено до представництва компанії перевізника того міста, куди було зроблено замовлення.
Cпособи доставки
Кур'єрські служби

Доставка по Україні відбувається за підтримки кур'єрських служб доставки. Вартість та час доставки розраховується індивідуально, залежно від дальності, габаритів та ваги вантажу, а також від обраного перевізника та способу доставки. Доставка вашого товару до транспортної компанії ми здійснюємо безкоштовно.

mist_express.jpg
intime.jpg
evroexpress.jpg
avto_lux.jpg
nochnoj_express.jpg
nova_poshta.jpg
gunsel.jpg
vash-chas.jpg
!
Увага!
При отриманні покупки з рук кур'єра або в офісі кур'єрської служби переконайтеся у відсутності пошкоджень упаковки та перевірте комплектацію товару.
АВТОБУСНИМ та залізничним транспортом
Тільки при попередньому узгодженні із замовником.
Самовивіз

Авторизуйтеся, щоб додати відгук

x