Южкабель

Південкабель провідний виробник кабельно-провідникової продукції в Україні. Компанію часто називають “дитя війни”, це й не дивно, оскільки історія компанії розпочалася у 1943 р. у місті Харків. На той час вся країна потребувала відновлення всієї інфраструктури, де звичайно без проводів і кабелів не обійтися.

Після року старанної роботи компанія випустила свою першу партію обмотувальних проводів для електромоторів.

У 60-х роках Южкабель цілком сформувався і став відомим постачальником кабельної продукції в усьому Союзі. На заводі вперше в СРСР було запущено виробництво емалевих дротів, при виготовленні яких не застосовувалися розчинники. Це дозволило збільшити нагрівостійкість та міцність кабелю. З того часу компанія тримає лідируючі позиції в Україні та країнах СНД.

Південкабель постійно збільшує обсяги виробництва та асортимент товарів. Понад 80% продукції має міжнародні сертифікати якості. Компанія є партнером відомих фірм в Італії "Dia Tec" та Австрії "MAG", крім того постійно ведеться пошук нових споживачів.

Завод пропонує понад 15 тис марок розмірів виробів та постачає свою продукцію для атомних та теплових електростанцій, вугільних шахт, залізниць, оптоволоконних мереж. Значна частина продукції поставляється до різних країн світу. Волоконно-оптичний кабель компанії відповідає всім сучасним стандартам ISO 9001 і 14001, що гарантує надійність мережі, що прокладається. Також у нашому каталозі представлено пасивне оптоволоконне обладнання (а саме патч-корди для зовнішнього застосування ) від даного виробника.


(Немає голосів)
ТовариЮжкабельу нашому магазині
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 100 м, SC/UPC-SC/UPC (ОЦПс-1А1)
Під замовлення
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G657A, симплекс, FRPE, ді...
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 75 м, SC/UPC-SC/UPC (ОЦПс-1А1)
Під замовлення
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G657A, симплекс, FRPE, ді...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
8 волокон, одномод, G.652D, 20 кг/км, 1 кН, HDPE, 5 мм, 2 FRP прутки. ...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
ОЦПс-1А1(1х1)-0,5кН ...
0 відгуків
4.92 грн. (0$)
В кошик
Опис:
1 волокно, одномод, G.652D, 20 кг/км, 1 кН, HDPE, 5 мм, 2 FRP прутки. ...
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 150 м, SC/APC-SC/APC, G657A (ОЦПс-1А1)
Під замовлення
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC, SM, G657A, симплекс, FRPE, ді...
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 100 м, SC/APC-SC/APC, G657A (ОЦПс-1А1)
Під замовлення
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC, SM, G657A, симплекс, FRPE, ді...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
2 волокна, 11 мм, ~125 кг/км, 1,5 кН, HDPE, гофроброня, два сталеві дроти, водоблокуюча стрічка. ...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
16 волокон, 12 мм, 1,5 кН, HDPE, гофроброня, склопластиковий стрижень, водоблокуюча стрічка, діелектрик. ...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
ОЦПс-12А1(1х12)-2 - зовнішній волоконно-оптичний кабель, 12 волокон, одномод, G.652D, 20 кг/км, 2 кН, HDPE, 5 мм, 2 FRP прутки. ...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
4 волокна, одномод, G.652D, 20 кг/км, 1,5 кН, HDPE, 5 мм, 2 FRP прутка. ...
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 25 м, SC/UPC-SC/UPC (ОЦПс-1А1)
Під замовлення
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G657A, симплекс, FRPE, ді...
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 50 м, SC/UPC-SC/UPC (ОЦПс-1А1)
Під замовлення
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G657A, симплекс, FRPE, ді...
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 200 м, SC/UPC-SC/UPC (ОЦПс-1А1)
Під замовлення
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G657A, симплекс, FRPE, ді...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
4 волокна, одномод, G.652D, 20 кг/км, 2 кН, HDPE, 5 мм, 2 FRP прутки. ...

Авторизуйтеся, щоб додати відгук