Комутатори

Очистити
Найкращі пропозиції
Комутатори
Фільтр за параметрами
Бренд
Краща пропозиція
Рівень комутатора
Загальна кількість портів
Порти Fast Ethernet
Порти Gigabit Ethernet
Порти 2.5Gb Ethernet
Порти 10Gigabit Ethernet
Порти SFP
Порти SFP+
Порти SFP28
Порти QSFP
Combo-порти
Пропускна спроможність
Пакетна продуктивність
Підтримка PoE
Стекування
Спосіб встановлення

Комутатори

TL-SF1016D
Хіт
1 відгуків
1 099 грн. (0$)
В кошик
Опис:
TL-SF1016D - 16-ти портовий некерований настільний комутатор. 16x10/100 RJ45 ports. Пропускна спроможність 3.2Gbps. Пакетна продуктивність 0,1488 Mpps...
1 відгуків
7 621.70 грн. (199$)
В кошик
Опис:
Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN - 24-х портовий керований комутатор 3 рівня. 24x10/100/1000 RJ45 ports, 1xSFP ports, 1xRJ45 Serial port, mic...
2 відгуків
269 грн. (0$)
В кошик
Опис:
TL-SF1005D - 5-ти портовий некерований настільний комутатор. 5x10/100 RJ45 ports. Пропускна спроможність 1 Gbps. Пакетна продуктивність 0,1488 Mpps на...
0 відгуків
21 065 грн. (550$)
В кошик
Опис:
Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM - 28-ми портовий керований комутатор рівня 2, 24x10/100/1000Mbps RJ45 ports, 4x1000/10000Mbps SFP+ ports, 1xConso...
0 відгуків
7 018.48 грн. (183.25$)
В кошик
Опис:
Cloud Router Switch CRS112-8P-4S - 12-ти портовий керований комутатор рівня 2, 8x10/100/1000Mbps RJ45 ports, 4x1000 Mbps SFP ports, 1xConsole JR45 por...
ZXA10 F823-24 (EPON)
Під замовлення
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
ZXA10 F823-24 24FE+24POTS EPON - 24-x портовий керований комутатор 2 рівня, з EPON портом (ONU). 24x10/100Mbps RJ45 ports, 1xPON port, RX-1490nm, TX 1...
ZXR10 2928E-AC
Під замовлення
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
ZXR10 2928E-AC - 28-ми порторвий керований комутатор 2 рівня. 24x10/100 RJ45 ports, 2xSFP ports, 2xSFP/RJ45 Combo ports. Пропускна спроможність 12.8 G...
0 відгуків
599.40 грн. (15.65$)
В кошик
Опис:
DES-1005D - 5-ти портовий некерований настільний комутатор. 5x10/100 RJ45 ports. Пропускна спроможність 1 Gbps. Пакетна продуктивність 0,1488 Mpps на ...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
DES-1008C – 8-ми портовий некерований настільний комутатор, 8x10/100 RJ45 ports, пропускна спроможність 1.6 Gbps, пакетна продуктивність 0,1488 Mpps н...
0 відгуків
2 523.97 грн. (65.9$)
В кошик
Опис:
DES-1100-16 - 16-ти портовий керований комутатор другого рівня, 16x10/100 Mbps RJ45 ports, таблиця MAC 8K, комутаційна здатність 3.2Gbps, пакетна прод...
0 відгуків
5 563.08 грн. (145.25$)
В кошик
Опис:
DES-1210-08P - 8-ми портовий керований комутатор другого рівня, 8x10/100 Mbps RJ45 ports з підтримкою PoE 802.3af/802.3at (15.4 Вт), PoE-бюджет 72 Вт,...
0 відгуків
727.70 грн. (19$)
В кошик
Опис:
DGS-1005D - 5-ти портовий некерований настільний комутатор. 5x10/100/1000 Mbps RJ45 ports. Пропускна спроможність 10 Gbps. Пакетна продуктивність 1.48...
0 відгуків
4 021.50 грн. (105$)
В кошик
Опис:
DGS-1008MP – 8-ми портовий некерований настільний комутатор, з підтримкою PoE 802.3af/802.3at. 8x10/100/1000 Mbps RJ45 ports. Пропускна спроможність 1...
0 відгуків
5 434.77 грн. (141.9$)
В кошик
Опис:
DGS-1210-20 - 20-ти портовий керований комутатор рівня 2, 16x10/100/1000 Mbps RJ45 ports, 4x1000Mbps SFP ports, таблиця MAC 16K, комутаційна здатність...
0 відгуків
6 804 грн. (177.65$)
В кошик
Опис:
DGS-1210-10P – 10-ти портовий керований комутатор рівня 2, 8x10/100/1000 Mbps RJ45 ports з підтримкою PoE 802.3af/802.3at (30 Вт), PoE-бюджет 78 Вт, 2...

Цікаво про відео "Комутатори "

Одним із невід'ємних елементів побудови локальних мереж є комутатори , які використовуються для з'єднання кількох комп'ютерів. При виборі комутаторів потрібно визначитися з кількістю портів, зі швидкістю передачі. У магазині мережевого обладнання LanMarket у продажу надано широкий асортимент комутаторів від відомих світових виробників Edge-core , Mikrotik , Totolink , TP-Link , Ubiquiti Networks , які виконають завдання будь-якої складності. Таким чином Ви можете купити світильник в Україні за вигідною ціною з гарантією якості, отримавши при цьому консультацію від професіоналів.

Усі комутатори сертифіковані, мають у комплекті необхідну документацію та забезпечені гарантійними талонами, є різні варіанти доставки по Україні та не тільки.

Довіра
Гарантії
Надійність
Швидкість
Якість

Статті і огляди категорії "Комутатори "

Останні (0)

Відео-огляди категорії "Комутатори "

Популярне обладнання

Авторизуйтеся, щоб додати відгук