Патч-корди

Очистити
Найкращі пропозиції
Патч-корди
Фільтр за параметрами
Бренд
Краща пропозиція
Довжина
Тип полірування
Тип кабелю
Застосування
Тип конектора

Патч-корди

0 відгуків
2 242.47 грн. (58.55$)
В кошик
Опис:
0 відгуків
1 894.32 грн. (49.46$)
В кошик
Опис:
Патч-корд для мереж PON-зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G652, симплекс, FRPE, діе...
0 відгуків
1 546.55 грн. (40.38$)
В кошик
Опис:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G652, симплекс, FRPE, діе...
0 відгуків
1 372.29 грн. (35.83$)
В кошик
Опис:
0 відгуків
1 198.41 грн. (31.29$)
В кошик
Опис:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G652, симплекс, FRPE, діе...
0 відгуків
1 024.14 грн. (26.74$)
В кошик
Опис:
0 відгуків
850.64 грн. (22.21$)
В кошик
Опис:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G652, симплекс, FRPE, діе...
0 відгуків
676.38 грн. (17.66$)
В кошик
Опис:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G652, симплекс, FRPE, діе...
0 відгуків
502.50 грн. (13.12$)
В кошик
Опис:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G652, симплекс, FRPE, діе...
0 відгуків
363.08 грн. (9.48$)
В кошик
Опис:
Патч-корд наружный для FTTH-сетей, 300 м, SC/UPC-SC/UPC (ОЦПс-1А1)
Під замовлення
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
0 відгуків
328.23 грн. (8.57$)
В кошик
Опис:
Патч-корд наружный для FTTH-сетей, 10 м, SC/UPC-SC/UPC (ОКТ-Д(1,0))
Під замовлення
0 відгуків
224.06 грн. (5.85$)
В кошик
Опис:
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
Патч-корд наружный для FTTH-сетей, 450 м, SC/UPC-SC/UPC (ОЦПс-1А1)
Під замовлення
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:

Цікаво про відео "Патч-корди "

Для з'єднання мережевих пристроїв та підключення обладнання до оптоволоконних мереж використовують оптичні патч-корди. Це відрізки волоконно-оптичного кабелю з конекторами, встановленими на обох кінцях. Незважаючи на подібну конструкцію, патчкорди мають різні властивості та призначення.

Назва "патч-корд" походить від терміна patching cord, що в перекладі з англійської означає "з'єднувальний шнур". Цим терміном позначаються мідні та оптичні кабелі, що з'єднують пристрої та мережеве обладнання.

Конструкція

Основний компонент виробу - оптоволоконний шнур, призначений передачі оптичного випромінювання. Волокна є трубками зі скла або прозорого полімеру, вкриті захисною оболонкою. З двох сторін кабелю закріплені конектори, що забезпечують проходження світлових хвиль між оптоволокном та роз'ємом розетки або активного мережного обладнання.

Застосування

Завдяки перешкодостійкості, надійності та високій пропускній здатності оптоволоконні лінії широко використовуються для влаштування закритих каналів зв'язку та охоронних систем. Однак основне застосування вони знайшли у мережах передачі. Оптичний патч-корд використовується як елемент телефонної, телевізійної або комп'ютерної мережі.

Для з'єднання мережевих пристроїв та підключення обладнання до оптоволоконних мереж використовуються оптичні патч-корди. Це відрізки волоконно-оптичного кабелю з конекторами, встановленими на обох кінцях. Незважаючи на схожу конструкцію, патчкорди мають різні характеристики та призначення.

Назва «патч-корд» походить від терміна patching cord, що в перекладі з англійської означає «з'єднувальний шнур».

Конструкція

Основний компонент виробу - оптоволоконний шнур, призначений для передачі оптичного випромінювання. Волокна являють собою трубки зі скла або прозорого полімеру, вкриті захисною оболонкою.

Застосування

Завдяки перешкодостійкості, надійності та високій пропускній здатності оптоволоконні лінії широко використовуються для влаштування закритих каналів зв'язку та охоронних систем. Проте основне застосування вони знайшли в мережах передачі даних. Оптичний патч-корд використовується як елемент телефонної, телевізійної або комп'ютерної мережі. Розрізняють внутрішні та зовнішні патч-корди . Перші призначені для використання в приміщеннях і відрізняються більшою гнучкістю, другі мають міцну оболонку та вбудовані силові елементи, що захищають від зовнішнього впливу.

  • Кількість волокон. В оптоволоконних мережах застосовуються патч-корди з одним або двома волокнами (симплексні та дуплексні кабелі).
  • Тип оптоволокна. У сполучних кабелях використовується одномодове та багатомодове волокно. Перше здатне передавати лише один промінь, друге - кілька мод світлового випромінювання.
  • Тип конектора. На кінцях патч-кордів кріпляться конектори LC, FC, SC або Ufl.SMA.
  • Полірування. Цей критерій відрізняється якістю полірування та формою торця.
  • Розмір. Внутрішні кабелі мають довжину 0,5-5 метрів, а розмір зовнішніх оптичних патчкордів може досягати 250 метрів.
  • Залежно від встановлених мережевих пристроїв, застосовуються патч-корди з однаковими роз'ємами на обох кінцях та кабелі з двома різними типами конекторів.

    Ціна патч-корду залежить від довжини, призначення, типу оболонки та інших параметрів. Уточнити характеристики та особливості застосування кабелю, представленого в каталозі магазину, можна у менеджера-консультанта. Розрізняють внутрішні і зовнішні патч-корди .

  • Кількість волокон. В оптоволоконних мережах застосовуються патч-корди з одним або двома волокнами (симплексні та дуплексні кабелі).
  • Тип оптоволокна. У сполучних кабелях використовується одномодове та багатомодове волокно. Перше здатне передавати тільки один промінь, друге – кілька мод світлового випромінювання.
  • Тип конектора. На кінцях патч-кордів кріпляться конектори LC, FC, SC або Ufl.SMA.
  • Полірування. Цей критерій відрізняється якістю полірування і формою торця.
  • Розмір. Внутрішні кабелі мають довжину 0,5-5 метрів, а розмір зовнішніх оптичних патчкордів може досягати 250 метрів.
  • Залежно від встановлених мережевих пристроїв, застосовуються патч-корди з однаковими роз'ємами на обох кінцях та кабелі з двома різними типами конекторів.

    Ціна патч-корду залежить від довжини, призначення, типу оболонки та інших параметрів. Уточнити характеристики та особливості застосування сполучного кабелю, представленого в каталозі магазину, можна у менеджера-консультанта. Всі вироби мають сертифікати, що підтверджують заявлені характеристики та якість кабелю.

    Довіра
    Гарантії
    Надійність
    Швидкість
    Якість

    Статті і огляди категорії "Патч-корди "

    Останні (0)
    Популярне обладнання

    Авторизуйтеся, щоб додати відгук