Lanmarket - це українська компанія, що стрімко розвивається, заснована в березні 2010 року. Ми пропонуємо нашим клієнтам найсучасніші досягнення в галузі мережевих технологій і телекомунікацій, здатні задовольнити попит, що постійно зростає, у сфері дротових та бездротових обчислювальних мереж.

Наша компанія не тільки просуває на ринку продукцію найпопулярніших торгових марок, таких як:

але і є офіційним представником більшості з них. Це дозволяє не тільки тримати одну з найнижчих цін у галузі на обладнання цих компаній, але й надавати повний комплекс послуг, починаючи від оптових та роздрібних постачань, до сервісного обслуговування.
Команда LanMarket складається  виключно
з висококласних спеціалістів, що мають
освіту в області   IT   технологій,  адміністрування
мереж  і  маркетингу.

Також, багато наших фахівців мають низку міжнародних сертифікатів, що підтверджують їхню високу кваліфікацію та знання обладнання, з яким вони мають справу. Саме завдяки їм наша компанія може похвалитися досить широким асортиментом найпопулярнішого та затребуваного на сьогоднішній день мережевого обладнання, яке ретельно відібрано та протестовано. 

Менеджери та технічні працівники нашої компанії регулярно відвідують семінари, вебінари та тренінги, які проводять виробники як в Україні, так і в сусідніх країнах. Тому вони постійно в курсі нових розробок і рішень, пов'язаних з побудовою провідних, оптоволоконних і бездротових мереж як локального масштабу, так і масштабів великих підприємств або муніципальних утворень.

Ми завжди раді надати всім клієнтам не тільки вичерпну інформацію про той чи інший пристрій, виробника або платформу, але й допомогти з вибором, враховуючи конкретно поставлені цілі, а також надати посильну допомогу в організації мережі, її розгортанні та налаштуванні.

У нашому магазині ви можете вибрати собі все необхідне обладнання для організації дротових мереж, оптоволоконних мереж, бездротових мереж, в тому числі і на наддалекі відстані, організації IP відеоспостереження, систем розумного будинку, а також всі супутні товари і комплектуючі.

Чому ви обираєте саме нас?
Професійні консультанти-практики
Справді великий склад
Відстрочка платежу
З нами працює понад 90% реалізаторів
Обмін на аналогії та повернення грошей
Функціональний портал B2B
Перевірка та тестування обладнання перед продажем
Сучасний сервісний центр
Замовляйте унікальні товари
Дилерські умови для великогуртових клієнтів

Авторизуйтеся, щоб додати відгук