Fujikura

Fujikura є одним з провідних світових виробників та постачальників волоконно-оптичних технологій та електронних компонентів. Компанія заснована в 1885 році, штаб-квартира якої знаходиться в Токіо, Японія. У Fujikura працює понад 50 000 людей по всьому світу. Компанія спеціалізується на виробництві волокон, кабелів, з'єднувачів, випробувального та вимірювального обладнання та обладнання для роботи з оптичним волокном .

Історія компанії почалася зі створення заводу з виробництва шовкової та бавовняної обмотки для електроустаткування. Засновником компанії став Зеначі Фуджикури, від прізвища якого і походить назва компанії. Цікаво, що спочатку компанія займалася виробництвом японських прикрас для волосся - "negake". Коли в Японії представили перший завод із виробництва електричних ламп, творці Fujikura замислилися про виробництво електропроводів. Виробництво "negake" використовувало технології обмотки шнурів шовком, що дуже схоже виготовлення електричних кабелів. І вже за 5 років відкрився ще один завод, який виробляв перші дроти з гумовою ізоляцією. Протягом багатьох років це залишалося основним напрямком компанії і в 1910 році було створено корпорацію FujikuraElectricWire.

На сьогоднішній день компанія має три представництва в Англії, Німеччині та Іспанії, а також відділення в Україні, США, Сінгапурі, Великій Британії, Румунії та Індії. У листопаді 2013 року було засновано Українське відділення компанії «Фуджикура Аутомотив». Завод запрацював у січні 2016-го і зараз виробляє електропроводку для автомобілів Volkswagen.

Ще один напрямок, яким відома Фуджикура є виробництво зварювальних апаратів та аксесуарів для оптичного волокна . За статистикою компанія випускає близько 50% із усіх апаратів, що виробляються у світі. Зварювальні апарати компанії зварюють оптичне волокно за допомогою електричної дуги і цим дозволяють за один цикл зробити повний комплекс зварювальних робіт, починаючи від суміщення зачищених кінців оптоволоконного кабелю, до захисту місця зварювання. Компанія довгі роки працювала над покращенням конструкції своїх апаратів та розробила повністю захищене від попадання всередину пилу або вологи зварювальне обладнання. Батареї великої ємності дозволяють робити більшу кількість циклів зварювання. Крім того, більшість апаратів розраховані на зварювання кабелів будь-якого типу, а багаторазове збільшення дозволяє краще контролювати результат роботи. Все це зробило Фуджикура лідером у галузі телекомунікацій, якому довіряють у всьому світі.

(Голосів: 1, Рейтинг: 4)
4 1 5
ТовариFujikuraу нашому магазині
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
Змінні леза для сколів Fujikura - ресурс ножа не менше 48000 сколів ...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
Змінні електроди для зварювального апарату Fujikura 60S. ...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
Змінні електроди для зварювального апарату Fujikura 50S. ...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
Змінні електроди для зварювального апарату Fujikura 80S. ...

Авторизуйтеся, щоб додати відгук

x