Корпоративним кліентам

Пріоритетним напрямком нашої компанії є робота із корпоративними клієнтами. Наші постійні оптові покупці з першого продажу відчувають свою винятковість і значущість для нас. У наших партнерів є низка привілеїв, які роблять роботу з нами легкою, приємною та взаємовигідною.

Чому ж краще співпрацювати з нами постійно?
  • Звичайно це цінова політика. Прайс нашої компанії має 4 варіанти цін, які залежать від щільності нашої співпраці.
  • Обсяг та якість наповнення складу. За роки активної та плідної роботи з клієнтами ми майже на 100% знаємо які та скільки позицій буде потрібно нашим покупцям для безперервного функціонування їхнього бізнесу. Наші партнери практично ніколи не почують, що модель, яка їх цікавить, відсутня на складі, тим більше, що існує механізм резервування обладнання, що Вас цікавить.
  • Оперативність постачання. Навіть якщо трапиться рідкісний випадок відсутності товару на складі, або знадобиться обладнання, яке ще не присутнє в номенклатурі нашого магазину, то, завдяки відточеній системі поставок, строк доставки практично будь-якої позиції мінімальний, а кількість позицій, яку Ви можете замовити надзвичайно широке.
  • Динамічне оновлення номенклатури. Це стосується як новинок світу телекомунікаційного обладнання, яке з'являється у продажу в максимально стислі рядки, так і оперативного реагування на потреби наших партнерів. Якщо Вам періодично щось треба, а ми за якимось непорозумінням цього не маємо – треба просто позначити свій інтерес, і ми надамо все, що Вам необхідно
  • Наявність власного сервісного центру, який дозволяє нам гарантувати якісне виконання за нашими гарантійними зобов'язаннями, а також здійснювати як післягарантійне обслуговування придбаного у нас обладнання, так і платний ремонт інших пристроїв. 
  • Персонал нашої компанії – це команда професіоналів, які працюють у сфері телекомунікацій не один рік, тому Ви завжди можете розраховувати на якісну консультацію щодо обладнання, його функціоналу та характеристик. Технічна підтримка завжди готова допомогти, якщо виникли непорозуміння при використанні придбаного у нас товару. 
  • Наша компанія керується принципом продавати лише перевірене обладнання гарантованої якості. Всі новинки обладнання як перевірених часом виробників, так і нових підлягають обов'язковому глибокому аналізу, під час якого тестується функціональність, надійність та працездатність обладнання, а також його сильні та слабкі сторони порівняно з аналогами. Наші покупці завжди знають, що вони отримають за свої гроші, тому що результати тестів з їх докладним описом одразу надаються у вигляді статей у нас на сайті.
  • Наші партнери можуть користуватися порталом б2б, який надзвичайно спрощує процес роботи з нами. Він не тільки дозволяє автоматизувати процес замовлень у режимі 24/7, але й дає можливість переглянути будь-яку інформацію, яка знадобилася – від історії відвантажень до пристроїв, що були на сервісі.

Авторизуйтеся, щоб додати відгук

x