Furukawa

Furukawa Electric - японська компанія, що займається виробництвом електроустаткування та електроніки. Компанія була заснована японським бізнесменом Furukawa Ichibei в 1884 році в Йокогамі, коли було створено мідеплавильний завод та завод з виробництва дроту. Станом на липень 2013 року компанія має 137 дочірніх та залежних компаній по всій Японії, Європі, Північній та Південній Америці.

Furukawa Electric Group має наступну корпоративну філософію: «Грунтуючись на більш ніж столітньому досвіді у розробці та виготовленні передових матеріалів, ми сприятимемо реалізації багатого та сталого суспільства за допомогою безперервних технологічних інновацій».

Furukawa працює з трьома основними енергетичними компонентами – «метали», «фотоніка» та «полімери», які використовуються у шести областях – телекомунікацій, енергетики, автомобілів, електричних деталей та компонентів, будівництва та архітектури, а також нових бізнесів та продуктів. І оскільки оптичний зв'язок – це передова технологія, що відповідає потребам віку спілкування, Furukawa Electric інтенсивно працює над своїми телекомунікаційними продуктами та забезпечує різноманітну підтримку інформаційно-орієнтованого суспільства. Furukawa міцно підтримує ідеальну базу для спілкування, надаючи різні технології та продукти, що реалізують проект «FTTH», в якому оптоволоконні мережі надаються будинкам.

Furukawa підтримує продаж силового кабелю та дроту, електричного кабелю, обладнання для роботи з оптичним волокном (включаючи зварювальні апарати різних категорій), автомобільних деталей, рішень для електричного охолодження, сплавів NiTi, ультрафіолетової стрічки, кабелю для камери HDTV, MC-PET та промислових матеріалів .

Furukawa Electric прагне до досліджень та розробок, інтенсивно оновлюючи та покращуючи свої продукти і протягом усієї історії була в авангарді технологічних інновацій.

(Голосів: 1, Рейтинг: 5)
5 1 5
ТовариFurukawaу нашому магазині
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
Зварювальний апарат Fitel S178A Furukawa - час зварювання 7 с, 200 циклів зварювання без підзарядки, КДЗС 40-60 мм, висота скола до 16 мм, 608-кратне ...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
Зварювальний апарат Fitel S153A ver2 Furukawa - час зварювання 9 с, 80 циклів зварювання без підзарядки, КДЗС 20-60 мм, висота скола до 16 мм, 235-кра...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
Зварювальний апарат Fitel S123C Furukawa - час зварювання 13 с, 70 циклів зварювання без підзарядки, КДЗС 20-60 мм, висота скола до 10 мм, 58-кратне з...

Авторизуйтеся, щоб додати відгук

x