RF elements

Словацька компанія RF elements, незважаючи на досить “молодий вік”, уже встигла набути широкої популярності у сфері бездротових мереж. У цьому їй допомогли нестандартні та інноваційні рішення, а також сучасні технології та матеріали, що широко застосовуються в її продукції.

Власні розробки та оригінальні рішення відображають всі сучасні вимоги та тенденції ринку, що і робить, продукцію RF elements унікальною та конкурентоспроможною. На сьогоднішній день, компанія представляє на ринку такі товари, як точки доступу , Wi-Fi антени , корпуси під Routerboard , аксесуари для бездротового обладнання та інше.

Мережеві рішення RF elements для бездротових мереж відрізняються високою функціональністю, сумісністю з продукцією більшості відомих торгових марок, таких як Mikrotik , Ubiquiti Networks і т.д. А так само простотою у використанні та налаштуванні, стійкістю до негативного впливу навколишнього середовища та елегантністю форм.

Технологія RF elements забезпечує швидкий і масштабований бездротовий зв'язок, одночасно вирішуючи проблему забруднення, правильного використання спектра та сталого зростання. Унікальний підхід робить технологію RF elements чудовою у відмові від шуму, усуваючи втрати в радіочастотній системі та досягаючи масивної масштабованості бездротових мереж.

Підхід компанії до проблеми радіочастотного забруднення є логічним та простим, але по-справжньому унікальним. Замість того, щоб мати справу з надмірною кількістю шуму, використовуючи складні та дорогі методи, такі як активна фільтрація або GPS-синхронізація, вони зосередилися на фундаментальних принципах правильного поширення сигналу. Компанія намагається усунути джерело цих проблем, а не просто мати справу з наслідками, як намагаються зробити конкуренти. Підхід цієї фірми полягає скоріше в очищенні ефіру замість кращої фільтрації.

Революційні антени RF elements ґрунтуються на технології антен Horn, які вони винайшли для вирішення складних завдань. RF elements стали лідером на ринку з продуктивності, вартості та ефективності використання спектру. Функції придушення шуму є унікальними і визначають новий клас продуктивності бездротового зв'язку в умовах високої конкуренції.

Для досягнення чудової продуктивності бездротового зв'язку існують дві ключові проблеми: придушення шуму та втрата радіосигналу. Основна причина втрати радіосигналу пов'язана з необхідністю передачі радіочастотного сигналу між пристроєм, що передає сигнал і антеною. Зазвичай сигнали проходять через коаксіальні кабелі та роз'єми, де частина сигналу просто втрачається через закони фізики. З точки втрати радіочастоти коаксіальні кабелі та роз'єми є необхідним злом. Вони потрібні для роботи, але при цьому нічого не додають до сигналу, крім проблем.

Компанія RF elements винайшла TwistPort, який не має кабелів та коаксіальних компонентів. Він використовує хвилевід передачі радіочастотного сигналу. Порівняно з поточним ринковим стандартом, таким як коаксіальні з'єднувачі RP-SMA, TwistPort працює практично без втрат. Він також надзвичайно простий у використанні та довговічний.

TwistPort - запатентований RF elements конектор. TwistPort адаптери дозволяють підключати найпопулярніші точки доступу до пристроїв від RF elements з роз'ємом TwistPort. Використання даного порту значно знижує втрати сигналу, забезпечує широкі можливості масштабування мережі, а також дозволяє без будь-яких проблем розміщувати кілька пристроїв поруч. Крім того, TwistPort дуже легко встановлюється і простий в обслуговуванні. Екранований TwistPort має внутрішню захисну оболонку, яка знижує вплив шумів на точку доступу та підвищує погодостійкість.

(Голосів: 1, Рейтинг: 5)
5 1 5
ТовариRF elementsу нашому магазині
UBNT Rocket 5ac Adaptor
Під замовлення
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
UBNT Rocket 5ac Adaptor (TwistPort) - адаптер для підключення точок доступу ROCKET 5ac до антен Simper, які використовують роз'єм TwistPort. ...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
UltraHorn TP 5-24 - спрямована антена Horn-типу, 5 GHz, 24 dBi, 40 dB, діаметр 518 mm, підключення через TwistPort, без бічних пелюсток ...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
UltraHorn TP 5-21 - спрямована антена Horn-типу, 5 GHz, 21 dBi, 38 dB, діаметр 370 mm, підключення через TwistPort, без бічних пелюсток ...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
UltraDish TP 550 - спрямована антена від RF elements з роз'ємом TwistPort для підключення до точки доступу, 27.5 dBi, 5100 - 6200 MHz, 37 dB, 3.7 kg ...
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
UltraDish TP 400 - спрямована антена від RF elements з роз'ємом TwistPort для підключення до точки доступу, 24.5 dBi, 5100 - 6200 MHz, 35 dB, 2.7 kg ...

Авторизуйтеся, щоб додати відгук

x