FiberField

(Голосів: 1, Рейтинг: 5)
5 1 5
ТовариFiberFieldу нашому магазині
SFP OLT GPON С+++
Очікуваний
0 відгуків
1 743 грн. (35$)
В кошик
Опис:
SFP OLT GPON С++
Очікуваний
0 відгуків
1 577 грн. (31.666666666667$)
В кошик
Опис:
FF-ON23SXX(Z) ONU
Новинка
0 відгуків
518.75 грн. (12.5$)
В кошик
Опис:
FF-ON23SXX(Z) – абонентський термінал xPON, 1 x Gigabit Ethernet порт, 1 x xPON порт...
FF-ON23SXE(Z) ONU
Новинка
0 відгуків
489.70 грн. (11.8$)
В кошик
Опис:
FF-ON23SXE(Z) - абонентський термінал EPON, 1.25 Гбіт/с, 1 x Gigabit Ethernet порт, 1 x xPON порт...
0 відгуків
1 618.50 грн. (39$)
В кошик
Опис:
SFP OLT EPON PX20++ - SFP трансівер PX20++ для мереж PON. Потужність +5 - +7dBm, чутлив. -32 дБм,Up-1.24Гб/с,Dn-1.24Гб/с, дальн. до 20 км, тип кон. SC...
PLC Splitter (Спліттер) 1x8, SC/UPC, 900 um, G657A
Хіт
0 відгуків
224.10 грн. (5.4$)
В кошик
Опис:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного вхідного сигналу. 1х8, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM...
Пігтейл оптичний SC/UPC, SM, LSZH, G.657A1, 0,9 мм, Easy Strip, 1,5 м
Хіт
0 відгуків
20.75 грн. (0.5$)
В кошик
Опис:
Пігтейл оптичний SC/UPC, SM, LSZH, G.657A1, 0,9 мм, Easy Strip, 1,5 м ...
FF-MK113G.100.20/BW-PL (Tx1310)
Хіт
0 відгуків
365.20 грн. (8.8$)
В кошик
Опис:
FiberField FF-MK113G.100.20/BW-PL (Tx1310) – медіаконвертер, 10/100M, BIDI WDM, SM, 113G, Tx1310/Rx1550нм, 20 км. ...
SFP OLT EPON PX20+++
Хіт
0 відгуків
1 784.50 грн. (43$)
В кошик
Опис:
SFP OLT EPON PX20+++ - SFP трансівер з класом лазера PX20+++ для мереж PON, потужність >7dBm, чутлив. -33.5 дБм, Up-1.24Гб/с,Dn-1.24Гб/с, дальн. до 20...
0 відгуків
159.78 грн. (3.85$)
В кошик
Опис:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного сигналу. 1х2, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке ...
FBT Coupler (каплер) 1x2, 50%/50%, SC/UPC, G657A
Акція
0 відгуків
138.20 грн. (3.33$)
В кошик
Опис:
Зварний дільник FBT Сoupler (розгалужувач) для відсоткового поділу потужності оптичного сигналу, що входить. 1х2, 50/50%, Tx 1310/1490/1550 нм, ø 0,9 ...
FF-MK113G.100.20/BW-PL (Tx1550)
Хіт
0 відгуків
365.20 грн. (8.8$)
В кошик
Опис:
FiberField FF-MK113G.100.20/BW-PL (Tx1550) – медіаконвертер, 10/100M, BIDI WDM, SM, IP113G, SC, Tx1550/Rx1310 нм, 20 км. ...
0 відгуків
479.33 грн. (11.55$)
В кошик
Опис:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного вхідного сигналу. 1х16, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, S...
0 відгуків
39.01 грн. (0.94$)
В кошик
Опис:
Пігтейл оптичний SC/UPC, SM, LSZH, G.657A1, 3мм, жовтий, 1,5 м ...
Пігтейл оптичний SC/UPC, SM, LSZH, G.657A1, 3мм, чорний, 1м
Розпродаж
0 відгуків
37.35 грн. (0.9$)
В кошик
Опис:
Пігтейл оптичний SC/UPC, SM, LSZH, G.657A1, 3мм, чорний, 1м ...

Авторизуйтеся, щоб додати відгук

x