Оптичний бокс FOB-DM Прочее

В наявності
Код товару: 02739
Рейтинг 0/5
272.30 грн.
(7$)
В кошик шт
7.00
Короткий опис:
PON-бокс FOB-DM – Крос-бокс для розведення оптичних кабелів. 24 зварювання, 2 введення, 12 висновків, 2 касети, ABS пластик, кришка на петлях, кріплення до стіни, 264х154х56 мм.

	
Артикул: FOB-DM037
Виробник: Прочее
Money
Відстрочка платежу
Money
Перевірка та тестування обладнання перед продажем
Consult
Професійні консультанти-практики

Опис Оптичний бокс FOB-DM

Настінний оптичний мікро-бокс Sofetec FOB-DM037/12-1-6 здатний вмістити до двох сплайс-касет типу S037 (по 3 зварювання в кожній або 6 при укладанні гільз у два шари). Він є зручним та недорогим рішенням для організації пасивної оптоволоконної мережі PON у приватному секторі. FOB-DM037/12-1-6 розрахований на захист до 12 зварних з'єднань та призначений для розведення оптоволоконної лінії до кінцевих абонентів, підключених за технологією FTTH (волокно до будинку). Бокс оснащений 2 кабелевводами різного діаметра та 1 універсальним отвором для виведення патч-кордів. Оптичний бокс FOB-DM037/12-1-6 кріпиться до стіни будівлі за допомогою дюбелів або до опори за допомогою монтажної стрічки.

Вигідно купити PON-бокс 4 у нашому магазині запрошує Вас вже сама його ціна.

Характеристики Оптичний бокс FOB-DM

Застосування: Зовнішнє
Діаметр кабелевводів: 20 mm
Кількість кабелевводів: 2
Максимальна кількість зварок: 24
Максимальна кількість сплайс-касет: 2
Тип сплайс касети: S037
Комплект поставки: 1 сплайс-касета S037
6 термоусаджуваних гільз 40 мм
Розміри: 198 х 112 х 45 мм
Тип підтримуваних сплайс-касет: S037
Колір: сірий
Відповідність стандартам: RoHS (Restriction of Hazardous Substances)
Ступінь захисту: IP20
Внутрішня консоль: сплайс-касети (макс. 2);
організатори до кожного вступного кабелю;
фіксатори до кожного вступного кабелю.
Відгуки покупців
Рейтинг покупців
0 / 5
На основі N оцінок покупців
0%
0%
0%
0%
0%
Відгук
Відмінно
Заголовок*
Достоїнства
Недоліки
Коментар*
Як вас звати

Супутні товари

PLC Splitter (Спліттер) 1x2, SC/APC, 900 um, G657A
Розпродаж
0 відгуків
213.95 грн.
В кошик
Переваги:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного сигналу. 1х2, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/APC.
0 відгуків
149.77 грн.
В кошик
Переваги:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного сигналу. 1х2, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/UPC.
0 відгуків
194.50 грн.
В кошик
Переваги:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного вхідного сигналу. 1х4, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/APC.
PLC Splitter (Спліттер) 1x4, SC/UPC, 900 um, G657A
Хіт
0 відгуків
213.95 грн.
В кошик
Переваги:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного вхідного сигналу. 1х4, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/UPC.
0 відгуків
2 275.65 грн.
В кошик
Переваги:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного вхідного сигналу. 1х64, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/UPC.
0 відгуків
233.40 грн.
В кошик
Переваги:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного вхідного сигналу. 1х8, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/APC.
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 10 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 10м, 3х10000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм).
Патч-корд наружный для FTTH-сетей, 10 м, SC/UPC-SC/UPC (ОЦПс-1А1)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 10 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
156.38 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 10м. 3х10000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 100 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 100 м, 3мм х 100 м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм)
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 100 м, SC/UPC-SC/UPC (ОЦПс-1А1)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G657A, симплекс, FRPE, діелектрик, круглий, (ø 5 мм), кабель - ОЦПс-1А1, 100 м.
0 відгуків
371.88 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 100 метрів. 3мм х 100м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 125 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 125 м, 3мм х 125 м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 125 м, SC/UPC-SC/UPC (ОЦПс-1А1)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G657A, симплекс, FRPE, діелектрик, круглий, (ø 5 мм), кабель - ОЦПс-1А1, 125 м.
0 відгуків
431.79 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 125 метрів. 3мм х 125м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 150 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 150 м, 3мм х 150 м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 150 м, SC/UPC-SC/UPC (ОЦПс-1А1)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G657A, симплекс, FRPE, діелектрик, круглий, (ø 5 мм), кабель - ОЦПс-1А1, 150 м.
0 відгуків
491.31 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 150 метрів. 3мм х 150м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 175 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 175 м, 3мм х 175 м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм).
0 відгуків
551.60 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 175 метрів. 3мм х 175м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 200 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 200 м, 3мм х 200 м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 200 м, SC/UPC-SC/UPC (ОЦПс-1А1)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G657A, симплекс, FRPE, діелектрик, круглий, (ø 5 мм), кабель - ОЦПс-1А1, 200 м.
0 відгуків
611.12 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 200 метрів. 3мм х 200м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 25 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 25м, 3х25000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 25 м, SC/UPC-SC/UPC (ОЦПс-1А1)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G657A, симплекс, FRPE, діелектрик, круглий, (ø 5 мм), кабель - ОЦПс-1А1, 25 м.
0 відгуків
192.56 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 25м. 3х25000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 30 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
204.23 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 30м. 3х25000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 300 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
850.35 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 300 метрів. 3мм х 300м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 50 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 50м. 3х50000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 50 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Розпродаж
0 відгуків
190.61 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 50м. 3х50000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 60 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
276.19 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 60м. 3х25000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 75 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 75м. 3х75000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 75 м, SC/UPC-SC/UPC (ОЦПс-1А1)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд для мереж PON зовнішнього використання - Шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC, SM, G657A, симплекс, FRPE, діелектрик, круглий, (ø 5 мм), кабель - ОЦПс-1А1, 75 м.
0 відгуків
312.37 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 75м. 3х75000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A., FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
Аналоги

0 відгуків
424.01 грн.
В кошик
Переваги:
PON-бокс 12 – Крос-бокс для розведення оптичних кабелів. 2 введення, 12 висновків, 38 зварок, доп.3-і місця для адап. SC з можл. установки оптич. дільника, ABS пластик, кришка на петлях, сувальдний замок, 258х207х64 мм, вага - 800г, кріплення до стіни/опори, зручний органайзер.
0 відгуків
505.70 грн.
В кошик
Переваги:
PON-бокс 16 – Крос-бокс для розведення оптичних кабелів. 2 введення, 16 висновків, 24 зварювання, ABS пластик, кришка на петлях, замок, 260х320х90 мм, кріплення до стіни/опори.
0 відгуків
182.83 грн.
В кошик
Переваги:
PON-бокс FOB-AM – Крос-бокс для розведення оптичних кабелів. 2 введення, 4 виведення, 4 зварювання, пластик, 152х107х31 мм.
Оптичний бокс FOB-D
Хіт
0 відгуків
342.32 грн.
В кошик
Переваги:
PON-бокс FOB-D – крос-бокс для розведення оптичних кабелів. 2 введення для кабелю із зовніш. діам. 20мм, 2 виводи для патч-кордів Ø3мм - 24шт. (По 12 з 2-х сторін), 2 сплайс-касети S009, 24 зварювання, пластик, кришка на петлях, 270х155х53 мм.

Авторизуйтеся, щоб додати відгук