Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 25 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Під замовлення
Код товару: 12170
Рейтинг 0/5
Ціна поки невідома
Дізнатись ціну
Короткий опис:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 25м, 3х25000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм).

	
Виробник: Другой
Money
Відстрочка платежу
Money
Перевірка та тестування обладнання перед продажем
Consult
Професійні консультанти-практики

Опис Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 25 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Патч корд SC-SC (коммутаційний шнур) - це симплексний відрізок одномодового волоконно-оптичного кабелю, який призначений для з'єднання активного оптоволоконного обладнання в мережах PON. З двох боків патчкорд кінець  роз'ємами SC з поліруванням APC.

Особливості патч корду SC SC

  • замкове кріплення роз'ємів;
  • повна замінність та хороша відтворюваність;
  • низький рівень втрат при зворотному відображенні;
  • низький рівень втрат;
  • стабільна робота за високих температур.

Сфера застосування патчкорду SC SC

  • з'єднання розподільчих вузлів із кінцевими оптичними пристроями;
  • розведення всередині кросов та комутаційних вузлів;
  • волоконно-оптичні мережі доступу (FTTx);
  • телекомунікаційні системи, які використовують ВОЛЗ;
  • мережі кабельного телебачення;
  • локальні (районні) обчислювальні мережі;
  • оптоволоконні сенсори та системи тестування ВОЛЗ;
  • інші волоконно-оптичні мережі передачі даних.

Колірна диференціація роз'ємів

  • синій колір конектора - пряме полірування волокна (Ultra Physical Contact);
  • зелений колір конектора - полірування волокна під кутом 8 ° (Angled Physical Contact);
  • чорний колір конектора - PC.

Колірна диференціація патч-кордів

  • жовтий - у виробі використовується одномодове волокно;
  • помаранчевий - у виробі використовується багатомодове волокно.

Характеристики Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 25 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Довжина: 25 m
Стандарт оптичного волокна: G.657.A
Тип полірування: APC - APC
Тип кабелю: Плоский
Застосування: Зовнішнє
Тип оптичного волокна: Одномодове (SM)
Тип конектора: SC - SC
Матеріал оболонки: Негорюча (LSZH)
Згасання в кабелі: < 0,3 dB (типові 0,18 dB)
Температура роботи: -10...+65 °C
Відгуки покупців
Рейтинг покупців
0 / 5
На основі N оцінок покупців
0%
0%
0%
0%
0%
Відгук
Відмінно
Заголовок*
Достоїнства
Недоліки
Коментар*
Як вас звати

Супутні товари

Оптична розетка FOS-02
Хіт
0 відгуків
24.90 грн.
В кошик
Переваги:
Оптична розетка FOS-02 для з'єднання ВОЛЗ із абонентським обладнанням. 1 кабелівведення з мет. тримачем, 2 місця під адаптери SC або LC Duplex, 2 зварювання, пластик, кришка, що знімається, кріплення до стіни, 86х86х22 мм.
0 відгуків
417.47 грн.
В кошик
Переваги:
PON-бокс 12 – Крос-бокс для розведення оптичних кабелів. 2 введення, 12 висновків, 38 зварок, доп.3-і місця для адап. SC з можл. установки оптич. дільника, ABS пластик, кришка на петлях, сувальдний замок, 258х207х64 мм, вага - 800г, кріплення до стіни/опори, зручний органайзер.
0 відгуків
497.90 грн.
В кошик
Переваги:
PON-бокс 16 – Крос-бокс для розведення оптичних кабелів. 2 введення, 16 висновків, 24 зварювання, ABS пластик, кришка на петлях, замок, 260х320х90 мм, кріплення до стіни/опори.
0 відгуків
180.01 грн.
В кошик
Переваги:
PON-бокс FOB-AM – Крос-бокс для розведення оптичних кабелів. 2 введення, 4 виведення, 4 зварювання, пластик, 152х107х31 мм.
0 відгуків
268.10 грн.
В кошик
Переваги:
PON-бокс FOB-DM – Крос-бокс для розведення оптичних кабелів. 24 зварювання, 2 введення, 12 висновків, 2 касети, ABS пластик, кришка на петлях, кріплення до стіни, 264х154х56 мм.
Аналоги

Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 10 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 10м, 3х10000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 100 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 100 м, 3мм х 100 м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм)
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 125 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 125 м, 3мм х 125 м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 150 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 150 м, 3мм х 150 м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 175 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 175 м, 3мм х 175 м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 200 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 200 м, 3мм х 200 м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 50 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 50м. 3х50000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 75 м, SC/APC-SC/APC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC APC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/APC-SC/APC 75м. 3х75000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, плоский (діам 2 х 4мм).

Авторизуйтеся, щоб додати відгук