Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 10 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Під замовлення
Код товару: 12173
Рейтинг 0/5
166.83 грн.
(4.02$)
В кошик шт
4.02
Короткий опис:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 10м. 3х10000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).

	
Виробник: Україна
Money
Відстрочка платежу
Money
Перевірка та тестування обладнання перед продажем
Consult
Професійні консультанти-практики

Опис Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 10 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Патч корд SC-SC (коммутаційний шнур) - це симплексний відрізок одномодового волоконно-оптичного кабелю, який призначений для з'єднання активного оптоволоконного обладнання в мережах PON. З двох боків патчкорд кінець роз'ємами SC з поліруванням UPC.

Особливості патч корду SC SC

  • замкове кріплення роз'ємів;
  • повна замінність та хороша відтворюваність;
  • низький рівень втрат при зворотному відображенні;
  • низький рівень втрат;
  • стабільна робота за високих температур.

Сфера застосування патчкорду SC SC

  • з'єднання розподільних вузлів із кінцевими оптичними пристроями;
  • розведення всередині кросов та комутаційних вузлів;
  • волоконно-оптичні мережі доступу (FTTx);
  • телекомунікаційні системи, які використовують ВОЛЗ;
  • мережі кабельного телебачення;
  • локальні (районні) обчислювальні мережі;
  • оптоволоконні сенсори та системи тестування ВОЛЗ;
  • інші волоконно-оптичні мережі передачі даних.

Колірна диференціація роз'ємів

  • синій колір конектора - пряме полірування волокна (Ultra Physical Contact);
  • зелений колір конектора - полірування волокна під кутом 8 ° (Angled Physical Contact);
  • чорний колір конектора - PC.

Колірна диференціація патч-кордів

  • жовтий - у виробі використовується одномодове волокно;
  • помаранчевий - у виробі використовується багатомодове волокно.

Характеристики Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 10 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Довжина: 10 m
Стандарт оптичного волокна: G.657.A
Тип полірування: UPC - UPC
Тип кабелю: Плоский
Застосування: Зовнішнє
Тип оптичного волокна: Одномодове (SM)
Тип конектора: SC - SC
Матеріал оболонки: Негорюча (LSZH)
Згасання в кабелі: < 0,3 dB (типові 0,18 dB)
Температура роботи: -10...+65 °C
Відгуки покупців
Рейтинг покупців
0 / 5
На основі N оцінок покупців
0%
0%
0%
0%
0%
Відгук
Відмінно
Заголовок*
Достоїнства
Недоліки
Коментар*
Як вас звати

Супутні товари

Оптична розетка FOS-02
Хіт
0 відгуків
26.98 грн.
В кошик
Переваги:
Оптична розетка FOS-02 для з'єднання ВОЛЗ із абонентським обладнанням. 1 кабелівведення з мет. тримачем, 2 місця під адаптери SC або LC Duplex, 2 зварювання, пластик, кришка, що знімається, кріплення до стіни, 86х86х22 мм.
0 відгуків
452.35 грн.
В кошик
Переваги:
PON-бокс 12 – Крос-бокс для розведення оптичних кабелів. 2 введення, 12 висновків, 38 зварок, доп.3-і місця для адап. SC з можл. установки оптич. дільника, ABS пластик, кришка на петлях, сувальдний замок, 258х207х64 мм, вага - 800г, кріплення до стіни/опори, зручний органайзер.
0 відгуків
539.50 грн.
В кошик
Переваги:
PON-бокс 16 – Крос-бокс для розведення оптичних кабелів. 2 введення, 16 висновків, 24 зварювання, ABS пластик, кришка на петлях, замок, 260х320х90 мм, кріплення до стіни/опори.
Оптичний бокс FOB-D
Хіт
0 відгуків
365.20 грн.
В кошик
Переваги:
PON-бокс FOB-D – крос-бокс для розведення оптичних кабелів. 2 введення для кабелю із зовніш. діам. 20мм, 2 виводи для патч-кордів Ø3мм - 24шт. (По 12 з 2-х сторін), 2 сплайс-касети S009, 24 зварювання, пластик, кришка на петлях, 270х155х53 мм.
0 відгуків
290.50 грн.
В кошик
Переваги:
PON-бокс FOB-DM – Крос-бокс для розведення оптичних кабелів. 24 зварювання, 2 введення, 12 висновків, 2 касети, ABS пластик, кришка на петлях, кріплення до стіни, 264х154х56 мм.
Аналоги

0 відгуків
460.65 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 125 метрів. 3мм х 125м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
0 відгуків
651.97 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 200 метрів. 3мм х 200м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
0 відгуків
205.43 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 25м. 3х25000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 30 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
217.88 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 30м. 3х25000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 300 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Під замовлення
0 відгуків
907.19 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 300 метрів. 3мм х 300м, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 50 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)
Розпродаж
0 відгуків
203.35 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 50м. 3х50000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A, FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).
0 відгуків
333.25 грн.
В кошик
Переваги:
Патч-корд SC-SC – шнур для з'єднання активного обладнання в мережах PON. SC/UPC-SC/UPC 75м. 3х75000 мм, одномод, симплекс, LSZH (негорюча оболонка), G.657.A., FTTH, діалектрик, плоский (діам. 2 х 4мм).

Авторизуйтеся, щоб додати відгук

x