V1600D2L V-Solution

Код товару: 04563
Рейтинг 0/5
Ціна поки невідома
Дізнатись ціну
Короткий опис:
V1600D2L – концентратор OLT, 2x EPON-порт, коеф. гілка. 1:64, 4x Uplink Ports (2xRJ45 10/100/1000 Mbps, 2xSFP), автоматичне налаштування, автоматичне оновлення, EMS & Web management, AC 90-264V. 25W.

	
Артикул: V1600D2-L
Виробник: V-Solution
Money
Відстрочка платежу
Money
Перевірка та тестування обладнання перед продажем
Consult
Професійні консультанти-практики

Опис V1600D2L

Оптичний термінал V1600D2L – це нове, високопродуктивне рішення для EPON мереж. Відмінною рисою OLT комутатора є наявність WEB інтерфейсу, який надає практично весь функціонал для налаштування терміналу.

Технічні характеристики

V1600D2L має два оптичні EPON порти, що враховуючи коефіцієнт розгалуження 1 до 64, дозволяє підключити до терміналу до 128 абонентських терміналів. Дистанція, на яку фізично можна видалити ONU від терміналу, не повинна перевищувати 20 км. Оскільки технологія EPON є деревоподібною системою, з великими розгалуженнями, то варто відзначити, що логічна відстань, на якій термінал ефективно працюватиме з абонентськими пристроями, становить 60 км.

PON порти працюють на стандартних довжинах хвиль (1490 нм на передачу / 1310 нм на прийом), а також у відповідність до стандартів EPON, працюють на симетричній швидкості 1.25 Gbps.

Uplink порти

Лінійний термінал, як і будь-який інший комутатор, має бути забезпечений Uplink лінією для забезпечення своєї роботи. У цьому випадку V1600D2L має чотири Uplink порти, два з яких є гігабітними SFP портами, що дозволяють підвести до комутатора оптичну лінію. Інші 2 порти є Gigabit Ethernet портами, з підтримкою автоматичного визначення швидкості, що підключається пристрою.

Особливості терміналу

Головною перевагою яким виділяється V1600D2L є полегшене конфігурування пристрою. З одного боку, цьому сприяє відточене програмне забезпечення, з іншого боку, розробники впровадили WEB інтерфейс, який здатний полегшити як налаштування, так і саму діагностику, і моніторинг як пристрою, так і мережі в цілому.

Є програмне забезпечення EMS, яке дозволяє проводити моніторинг, налаштування, спостереження за працездатністю, рівнями сигналів, продуктивністю абонентських ONU, також надається можливість схематичного представлення EPON гілки із зазначенням дільників та абонентських ONU, та інтерактивним відображенням їх поточного стану.

Як і в аналогічних комутаторах, у цій моделі є функція автореєстрації ONU, автоматичного застосування шаблону під час реєстрації ONU.

Виробляється цей OLT комутатор на китайському заводі V-Solution.

Відмінність від аналогів

Модель V1600D2L має кілька особливостей, які відрізняють її від аналогічної моделі V1600D2 , від якої її відрізняє відсутність функціонал маршрутизації третього рівня. Але, у свою чергу, дана модель має підтримку двох блоків живлення, для забезпечення резервованого живлення.

Характеристики V1600D2L

Вага: 3.1 Кг
Вологість під час роботи: 5%~90% без конденсації
Розміри: 442*200*43.6 мм
Температура роботи: -10~55 °C
Температура зберігання: -40~85 °C
споживана потужність: 25W
Споживана напруга: 90~264V
Коефіцієнт розгалуження: 1:64
Тип модуля у станд. комплектації: Px20+
Тип конектора, що підключається: SC/PC
Uplink порти: 2 x 1000Mbps SFP
Довжина хвилі на передачу: 1490 nm
Довжина хвилі на прийом: 1310 nm
Максимальна відстань передачі даних: 20 Km
Технологія роботи: GEPON
Кількість PON портів: 2 x GEPON
Швидкість прийому/передачі даних: 1.25 Gbps (Симетрична)
Кількість абонентів: до 128
Спосіб встановлення: Стійковий
Потужність оптичного передавача: +2~+7dBm
Чутливість оптичного передавача: -27dBm
Відгуки покупців
Рейтинг покупців
0 / 5
На основі N оцінок покупців
0%
0%
0%
0%
0%
Відгук
Відмінно
Заголовок*
Достоїнства
Недоліки
Коментар*
Як вас звати

Супутні товари

0 відгуків
129.54 грн.
В кошик
Переваги:
Зварний дільник FBT Сoupler (розгалужувач) для відсоткового поділу потужності оптичного сигналу, що входить. 1х2, 10/90%, Tx 1310/1490/1550 нм, ø 0,9 мм, G657A, SC/UPC.
0 відгуків
449.30 грн.
В кошик
Переваги:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного вхідного сигналу. 1х16, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/UPC.
0 відгуків
1 439.30 грн.
В кошик
Переваги:
SFP OLT EPON PX20++ - SFP трансівер PX20++ для мереж PON. Потужність +5 - +7dBm, чутлив. -32 дБм,Up-1.24Гб/с,Dn-1.24Гб/с, дальн. до 20 км, тип кон. SC, TX (1490DFB)/RX(1310APD), діап. напр. 3.135 – 3.465 вольт, роб. темп. -5 - +70С, IEEE 802.3ah, сумісність із OLT від Huаwei, ZTE, BDCOM, не підтримує GPON.
0 відгуків
1 361.50 грн.
В кошик
Переваги:
OLT LTE4302M-BC+ EPON - SFP трансівер B+ для мереж PON. Потужність +4 - +5dBm, чутлив. -30 дБм, Up-1.24Гб/с, Dn-1.24Гб/с, дальн. до 20 км, тип кон. SC, TX (1490DFB)/RX(1310APD), діап. напр. 3.135 – 3.465 вольт, роб. темп. -5 - +70С, IEEE 802.3ah, сумісність із OLT від Huаwei, ZTE, BDCOM, не підтримує GPON.
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
V2804EWT – Абонентський термінал PON. 1xPON (SC), симетр. 1,25 Гбіт/с, 4xGEth, вбудований роутер, Wi-Fi Integrated 802.11b/g/n, 150Mbps, IGMP v2, Опція 82, упр. портами, ACL (IP, MAC), QoS, Duplex/Half Duplex, Web-інтерфейс, LoopDetect, StormControl, чіпсет Realtek, 115х75х28 мм, вага 0,5 кг, БП 3 Вт, пластик.
Аналоги

0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
V1600D2 – концентратор OLT, 2x EPON-порт, коеф. гілка. 1:64, 4x Uplink Ports (2xRJ45 10/100/1000 Mbps, 2xSFP), автоматичне налаштування, автоматичне оновлення, EMS & Web management, AC 90-264V. 25W.

Авторизуйтеся, щоб додати відгук