Особливості комутаторів другого покоління UniFi Switch 2nd Gen від Ubiquiti

17.02.2020
Поділитись у:
*/?>

Ubiquiti дебютує зі своїми останніми доповненнями до лінійки комутаторів UniFi Switch 2-го покоління. Кожна з нових моделей оснащена оновленою системою охолодження, безліччю портів Power over Ethernet та багатьма іншими. Після анонсу їхнього вдосконаленого EdgeMax це одна з найпомітніших появ у лінійці продуктів UniFi цього року.

Анонсовані чотири нові UniFi-комутатори Ubiquiti другого покоління покликані задовольнити як початкові, так і професійні рівні, пропонуючи два різні рівні специфікацій для споживачів та більше програм для бізнесу. Компанія зазначає, що вона змінила дизайн комутаторів з нуля, що проявляється у кількох нових функціях.

UniFi Switch 2nd Gen має нову систему охолодження

У своєму останньому випуску Ubiquiti розробила нову систему охолодження. Усі комутатори запускатимуться з оновленим дизайном повітряного потоку, який зменшує потребу у використанні вентилятора. Насправді компанія зазначає, що ці моделі в 13 разів тихіше, ніж їхні попередники.

ezgif.com-video-to-gif.gif

116a589e86.png72047fc653.png

Не менш привабливе оновлення в лінійці UniFi Switch 2nd Gen – це нові вбудовані сенсорні дисплеї. Невеликий 1,3-дюймовий екран не замінить супутню програму або веб-інтерфейс, але він, безсумнівно, спростить життя для багатьох користувачів. Ви зможете відстежувати системну інформацію, помилки, статистику портів, використання POE та пропускну спроможність мережі.

4d540aa242.png

Що стосується інших примітних включень, UniFi-комутатори другого покоління пропонують порти 10G SFP+, підтримку PoE++ та можливості комутації 3-го рівня. Також реалізовано підтримку UniFi SmartPower, яка може подавати енергію на шість різних пристроїв.

У разі збою джерела живлення комутатора UniFi USP-RPS автоматично подає резервне живлення на несправний пристрій.

Моделі серії UniFi Switch Gen.2

Зараз для замовлення доступні 4 нові моделі другого покоління:
2552.PNG

logo
Особливості комутаторів другого покоління UniFi Switch 2nd Gen від Ubiquiti
Відгуки покупців
Рейтинг покупців
0 / 5
На основі N оцінок покупців
0%
0%
0%
0%
0%
Відгук
Відмінно
Заголовок*
Достоїнства
Недоліки
Коментар*
Як вас звати

Повернення до списку


Авторизуйтеся, щоб додати відгук