Оновлення прошивки LTE модему та налаштування APN на пристроях Mikrotik LTE

14.12.2021
Поділитись у:
*/?>

Лінійка Mikrotik LTE пропонує реальне вирішення проблеми високошвидкісного інтернету у сільській місцевості. Перехід від швидкості з'єднання 1-2 Мбіт/с або менше до високошвидкісного з'єднання LTE - це величезний стрибок, але чи отримуєте максимальну продуктивність від свого пристрою LTE?

Ви можете виявити, що у вас трапляються періодичні падіння продуктивності або що з'єднання є нестабільним - в деяких випадках повністю зникає. Це часто може бути пов'язане зі застарілою прошивкою на модемі LTE, що означає, що ви втрачаєте поліпшення стабільності та виправлення помилок, які Mikrotik не може включити в оновлення RouterOS. Як же оновити модем MikroTik LTE, щоб переконатися, що він працює якнайкраще?

Як оновити прошивку LTE модему на пристроях Mikrotik LTE

Перший крок – переконатися, що ви використовуєте останню версію RouterOS і що прошивка Routerboard оновлена відповідно до вимог. Як тільки це буде зроблено, можемо перейти до прошивки LTE, яка надається як FOTA (Firmware Over The Air), тому для продовження має бути робоче з'єднання LTE.

Пристрої R11e-4G і R11e-LTE6 також можна оновити за допомогою файлу, але вам потрібно буде зв'язатися зі службою підтримки Mikrotik.

Тепер, коли ваш пристрій підключено через LTE, потрібно перевірити, яка версія прошивки у нас встановлена, чи є нова версія, і встановити нову прошивку, якщо вона доступна. Наступні команди необхідно ввести до терміналу пристрою, до якого можна отримати доступ до Winbox у меню «Новий термінал». Щоб перевірити поточну встановлену прошивку, використовуйте команду /interface lte info lte1 once:

LTEcommand1-e1634819496167.jpg

Потім ми можемо використовувати команду / interface lte firmware-upgrade lte1, щоб перевірити, чи доступна для завантаження нова версія прошивки:

LTEcommand2.jpg

Якщо доступна нова версія прошивки LTE, ми можемо використовувати команду "/ interface lte firmware-upgrade lte1 upgrade = yes", щоб завантажити та встановити оновлення:

LTEcommand3.jpg

Весь процес оновлення може тривати до 10 хвилин залежно від швидкості вашого LTE-з'єднання - не відключайте пристрій у цей час.

Після успішного завершення оновлення ви повинні виконати скидання живлення USB (в меню System -> Routerboard -> USB Power Reset) або перезавантажити пристрій:

USBpowerreset.jpg

Як тільки пристрій завершить перезавантаження, він повторно підключиться до служби LTE і буде оновлено до останньої доступної прошивки LTE. Клацніть список, що відкривається, і виберіть новий профіль APN, перш ніж натиснути «Застосувати».

Fig-4-scaled.jpg

Fig4a-scaled.jpeg

6) При використанні Winbox тепер ви зможете перейти на вкладку "Статус" (Winbox) у вікні інтерфейсу lte1 або прокрутити вниз до розділу "Статус" (WebFig) і побачити наступну інформацію:

Fig-5-scaled.jpg

Fig5a-scaled.jpeg

Статус реєстрації: зареєстрований

Заголовок ПІН-коду: ОК

Функціональність: повна

Потім ви можете перейти на вкладку "Трафік" (Winbox) або прокрутити вниз до розділу "Трафік" (WebFig), щоб переглянути графік та числові дані про потік трафіку через інтерфейс lte1.

Fig-6-scaled.jpg

Fig6a-scaled.jpeg

Як тільки це буде зроблено, ви можете вийти з WinBox / WebFig, знаючи, що ваш пристрій точно налаштований і готовий до роботи.

logo
Оновлення прошивки LTE модему та налаштування APN на пристроях Mikrotik LTE
Відгуки покупців
Рейтинг покупців
0 / 5
На основі N оцінок покупців
0%
0%
0%
0%
0%
Відгук
Відмінно
Заголовок*
Достоїнства
Недоліки
Коментар*
Як вас звати

Повернення до списку


Авторизуйтеся, щоб додати відгук