Базові налаштування Mikrotik RouterOS: налаштування бездротової точки доступу

23.10.2012
Поділитись у:
*/?>

Якщо ваш роутер Mikrotik обладнаний радіокарткою бездротового зв'язку, ви можете створити точку доступу у вашій локальній мережі.

Для цього в утиліті Winbox ми відкриваємо розділ Wireless, де на вкладці Interfaces ми повинні включити наш бездротовий інтерфейс. Вибираємо його зі списку та натискаємо кнопку із синьою галочкою.

Переходимо на вкладку Security Profiles та додаємо новий профіль кнопкою “+”.

На вкладці General у полі Name ми задаємо назву профілю, наприклад wi-fi, відзначаємо всі галочки і в поля WPA Pre-Shared Key та WPA2 Pre-Shared Key вписуємо наш секретний ключ, який надалі використовуватиметься для підключення до бездротової мережі.

Interfaces

Зберігаємо налаштування профілю безпеки кнопкою Ok, та повертаємось на вкладку Interfaces. Подвійним кліком по інтерфейсу ми відкриваємо його властивості. Перша вкладка General, на ній ми нічого не змінюємо та переходимо на вкладку Wireless. Тут ми виконуємо такі налаштування: як параметр Mode ставимо ap bridge, і Band вибираємо значення 2Ghz-B/G/N, що дозволить працювати в нашій мережі, пристрої всіх перерахованих стандартів. Далі Channel Width вибираємо 20/40MHz HT Above або 20/40MHz HT Below, що дозволить нам збільшити ширину каналу і як наслідок – швидкість передачі даних. (Ця дія доступна лише для пристроїв, що підтримують стандарт 802.11n. Якщо ваш роутер не підтримує цей стандарт, необхідно вибрати значення 20MHz). Значення Frequency можна залишити без зміни або скориставшись утилітою Freq.Usage, яка знаходиться в цьому вікні праворуч, знайти вільний канал. У полі SSID ми вказуємо ідентифікатор нашої точки доступу, а Wireless Protocol вибираємо 802.11. Security Profile – вибираємо створений нами раніше профіль.

Wireless.

Якщо у вас більше однієї антени, то на вкладці HT ви повинні їх увімкнути. Потрібно поставити галочки біля всіх значень chain1.

inclusion of an additional antenna

Після цього зберігаємо наші налаштування кнопкою Ok.

Наша точка доступу налаштована.

Олексій С., спеціально для LanMarket

logo
Базові налаштування Mikrotik RouterOS: налаштування бездротової точки доступу
Відгуки покупців
Рейтинг покупців
0 / 5
На основі N оцінок покупців
0%
0%
0%
0%
0%
Відгук
Відмінно
Заголовок*
Достоїнства
Недоліки
Коментар*
Як вас звати

Повернення до списку


Авторизуйтеся, щоб додати відгук