Правила підключення та експлуатація бездротового обладнання

25.04.2014
Поділитись у:
*/?>

Правила підключення та експлуатація бездротового обладнання

Більшість бездротових пристроїв, призначених для експлуатації поза приміщеннями, такими як точки доступу або базові станції, незалежно від фірми виробника, схильні до впливу зовнішніх факторів та негативного впливу навколишнього середовища. Найбільш згубною з них є статична напруга, яка здатна вивести з ладу, будь-який сучасний радіоелектронний пристрій.

Електростатичний розряд, або ESD (Electro Static Discharge), це по суті мініатюрна блискавка, що виникає між двома поверхнями з різним рівнем електричного потенціалу і відбувається при дуже високій напрузі та надзвичайно низьких струмах. При цьому різниця потенціалів, і як наслідок - електростатичний розряд, може виникнути, навіть від впливу вітру на пластикові та металеві деталі корпусу пристрою.

Тому, щоб уникнути виходу з ладу бездротових пристроїв, ми настійно рекомендуємо вам, суворо дотримуватись ряду простих правил встановлення та експлуатації обладнання.

  • Встановлення, введення в експлуатацію та налаштування обладнання повинні проводити виключно кваліфіковані фахівці з відповідними знаннями та досвідом.
  • Монтажні роботи повинні проводитися тільки при вимкненому живленні на пристрої.
  • Усі роботи з монтажу обладнання та комутації кабелів повинні проводитись за дотримання заходів безпеки та виключення можливості накопичення статичної електрики (використовувати антистатичні рукавички або браслет).
  • Комутація бездротових пристроїв повинна проводитися тільки екранованим кабелем "вита пара" - STP або FTP, з відповідними екранованими конекторами RJ-45.
  • Подача напруги допускається тільки після закінчення всіх монтажних робіт, а також комутації всіх мережевих пристроїв.
  • Заборонено підключати обладнання до робочих інжекторів PoE. PoE має бути знеструмлено, перед підключенням кабелю.
  • Категорично забороняється включати та експлуатувати бездротове обладнання без заземлення та грозозахисту, або з їх свідомо несправними елементами.
  • При експлуатації обладнання поза приміщеннями, обов'язково повинні бути заземлені всі пов'язані між собою елементи, як поза приміщенням, так і підключені до них, і пристрої, що знаходяться в приміщенні (комутатори, маршрутизатори і т.д.)

Дотримання цих простих правил допоможе вам зберегти ваше обладнання в робочому стані. Так як статична напруга, або неправильна експлуатація, може призвести до виходу з ладу, багатьох елементів бездротових пристроїв, таких як вхідні каскади ланцюга живлення або високочастотні радіомодулі. А такі поломки зазвичай ведуть до втрати права на гарантійне обслуговування.

logo
Правила підключення та експлуатація бездротового обладнання
Відгуки покупців
Рейтинг покупців
0 / 5
На основі N оцінок покупців
0%
0%
0%
0%
0%
Відгук
Відмінно
Заголовок*
Достоїнства
Недоліки
Коментар*
Як вас звати

Повернення до списку


Авторизуйтеся, щоб додати відгук