TOTOLINK: знайомство з великим брендом

30.01.2017
Поділитись у:
*/?>

Ринок мережного обладнання на сьогоднішній день поділений між великою кількістю компаній, кожна з яких має свою нішу та частку ринку. На перший погляд, вихід на цей ринок новачка досить скрутний. З розвитком ринків, а також міжнародних служб доставки на український ринок поступово почали потрапляти нові і нові бренди.

Так за останні кілька років на українському ринку з'явилася продукція Netgear, Netis , Totolink , Tenda та Xiaomi. Як не дивно, але популярний у США національний бренд Netgear зазнав українського ринку фіаско - продукція цього бренду в нашій країні практично не має попиту. Що стосується Xiaomi все більш зрозуміло, оскільки Mi WiFi і MiRouter є частиною екосистеми Xiaomi, і все б добре, тільки ось локалізація кульгає.

Трійка гравців Netis , Totolink та Tenda відрізняються дуже привабливими цінами, тому. Донедавна я й сам не приділяв цим брендам належної уваги, адже є інші перевірені рішення.

Мало хто хоче бути першопрохідником, багато хто чекає відгуків авторитетних видань та своїх друзів. Сьогодні ми поговоримо про продукцію компанії Totolink і доведемо, що ви дарма випустили цей бренд з поля зору. Дана компанія не витрачає великі бюджети на рекламу, вона не така впізнавана, але вона може вам запропонувати щось інше - відмінна якість і унікальний «experience». Але про все по порядку.

TOTOLINK як власний бренд ZIONCOM

Totolink – азіатський бренд, що виробляє високопродуктивні мережеві рішення, такі як бездротові точки доступу, маршрутизатори тощо.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Головний офіс компанії знаходиться у місті Шеньчжень на півдні провінції Гуадун, що межує з Гонконгом. Шеньчжень на сьогоднішній день є столицею для багатьох провідних брендів, що ведуть високотехнологічні розробки, до того ж він є другим портом після Шанхаю за обсягами вантажоперевезень.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Історія компанії настільки заплутана, що якщо ви почнете вивчати всі регіональні сайти Totolink, ви просто заплутаєтесь. Вся справа в тому, що Totolink є дочірньою компанією ZIONCOM , хоча насправді це не так окрема компанія, як окремий бренд. Бренд Totolink призначений для ринків Європи, Америки, Близького Сходу, Індії, В'єтнаму, Тайваню та безпосередньо Китаю. Крім цього, ZIONCOM має ще одну дочірню компанію - IpTime, яка у свою чергу спрямована на Азіатсько-Тихоокеанський ринок, зокрема на Південну Корею.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Так от, компанія ZIONCOM є OEM/ODM-виробником для інших брендів, серед яких, власне, Totolink та IpTime.

Для тих, хто не знає, що таке OEM та ODM, пояснюємо. OEM (англ. Original equipment manufacturer) - вид діяльності, у якому виробництво здійснюється на потужностях однієї компанії на замовлення другої. ODM-виробництво (англ. Original design manufacturer) дуже схоже на OEM, при цьому виробник, на замовлення свого клієнта, здійснює повний цикл виробництва від розробки виробу до його виготовлення.
Компанія Zioncom у свою чергу складається з 4 компаній:
• ZIONCOM (Hongkong) Technology Co., Ltd. - офіс компанії в одному з провідних фінансових центрів Азії та світу – Гонконгу;
• ZIONCOM Electronics (Shenzhen) Co., Ltd. - офіс та виробництво в Шеньчжень;
• ZIONCOM (Taiwan) Technology Ltd. - Офіс компанії на острові Тайвань;
• ZIONCOM (Vietnam) Co., Ltd. - В'єтнамський офіс, що знаходиться в однойменній країні.

У Шеньчжень, крім офісу, знаходяться науково-дослідні відділи (R&D, Research and development) та виробничі лінії Zioncom.

ZIONCOM: коротка історія успіху

Спочатку, в 1999 році для торгівлі електронними товарами в Гонконгу засновано компанію ZIONCOM (Hongkong) Technology .

Тільки через 5 років, у 2004-му році створюється дочірнє підприємство ZIONCOM Electronics (SHENZHEN), разом з яким у компанії з'являються власні виробничі потужності у вигляді двох виробничих ліній.

Вже через рік, 2005-го на виробничих потужностях у Шеньчжені запускається автоматизована SMT-лінія. Новий процес виробництва суттєво прискорює складання завдяки встановленню SMD-компонентів на друковану плату в автоматизованому режимі.

Після успішного введення в експлуатацію SMT-лінії, в 2006 році компанія заміняє всі ручні складальні лінії на автоматизовані. Паралельно з цим, Zioncom створює власну контрольно-вимірювальну лабораторію для тестування бездротового обладнання та розпочинає роботу у відповідному напрямку.

2007-го приймається рішення про розширення площі заводу до 20 000 квадратних метрів, разом з цим загальна кількість виробничих ліній збільшується до 12. Цікавим є той факт, що німецький TUV провів успішну сертифікацію виробничих ліній на відповідність стандартам ISO 14001 та ISO 9001, що може говорити про дуже високий рівень організації виробництва.

2008 – до ZIONCOM приєднується компанія Hi-Technology.

2009 рік став роком модернізації виробництва. На першій виробничій площі додано 1 високошвидкісну складальну SMT-лінію та 6 ліній тестування бездротового обладнання. На другій виробничій площі додано 2 високошвидкісні SMT-лінії, 3 SMT-лінії із середньою швидкістю складання та 22 лінії тестування. Продукція компанії успішно виходить на внутрішній ринок Китаю (China Mainland).

Модернізація виробництва продовжилася і наступного року. Додано ще одну високошвидкісну SMT-лінію, при цьому загальна кількість автоматизованих SMT-ліній збільшилася до 6. Виробництво оснащується автоматизованими лініями оптичного контролю (Automated Optical Inspection), а розвиток технологій Wi-Fi спричинив оновлення тестових лабораторій. Успішний вихід ринку призвів до необхідності вибудовування взаємин із дистриб'юторами.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Завдяки зусиллям компанії, у 2011 році ZIONCOM отримує заповітну позначку «Wi-Fi CERTIFIED» від Wi-Fi Alliance. Цього ж року компанія отримує національну нагороду "National High and New Tech Enterprises" за досягнення в галузі високих технологій і створює свій власний бренд - Totolink . Ринки збуту збільшуються, продукція компанії виходить на ринки В'єтнаму, Тайваню, Румунії, Іспанії, Чехії та Гонконгу.

У 2012 році ZIONCOM Electronics (SHENZHEN) проводить реінвестування двох SMT-ліній, які в процесі модернізації оснащуються високошвидкісними системами складання виробництва Samsung. Щоб підтвердити свій високий рівень, компанія успішно проходить повторний аудит на відповідність ISO14001 та ISO9001. Водночас налагоджуються канали збуту власного бренду Totolink у країнах Азії. Продуктова лінія Totolink набуває завершеного вигляду, в ній з'являються портативні точки доступу ( Portable AP ), репітери (Range Extender), ADSL-роутери та адаптери Powerline.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

У 2013 році компанія приймає рішення про дооснащення своїх лабораторій обладнанням IQxel для роботи з новітнім стандартом 802.11ac, що дозволило вже цього року представити новітні продукти Totolink стандарту AC. Ринки збуту розширюються до 25 країн всіх континентах, Totolink виходить на європейський ринок.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

У 2014-му головний офіс компанії та дослідницькі лабораторії переїжджають із Гонконгу до Шеньчженя. Разом із цим створюється дочірня компанія ZIONCOM Vietnam Co., LTD, а разом із нею і новий завод площею 13 000 квадратних метрів. Бренд Totolink виходить на американський ринок та ринок Росії.

2015 – ZIONCOM повторно отримує національну нагороду «National High and New Tech Enterprises (China)», створюється дочірнє підприємство TAIWAN ZIONCOM Technology Co., LTD.

2016 – ZIONCOM відкриває філії в Індії та Індонезії для супроводу брендованої продукції (для замовників OEM/ODM).

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

8 липня 2016-го бренд Totolink отримує нагороду The Most Advanced Wireless Router (номінація «Найдосконаліший бездротовий маршрутизатор») у щорічному рейтингу «Digital Terminal Awards 2016», ставши брендом №1 в Індії. Для порівняння, подібні нагороди у різних номінаціях отримали такі великі бренди як Alienware, TP-Link , HP, ASRock та Acer.

ZIONCOM та Totolink сьогодні

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Zioncom сьогодні це найпотужніша компанія з великим ринком збуту

• Азіатсько-Тихоокеанський регіон та Близький Схід: 23 країни, включаючи Китай, Корею, Японію, Тайвань, Індонезію, Індію, Австралію, Емірати, Ірак тощо;
• Європа: 12 країн – Великобританія, Франція, Португалія, Нідерланди, Німеччина, Іспанія, Румунія, Угорщина, Чехія, Росія, Фінляндія;
• Америка: 7 країн, включаючи США, Канаду та Мексику.
• Африка: 2 країни – ПАР та Марокко.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Бренд Totolink вперше дебютований на ринку Південної Кореї і сьогодні в цій країні бренд контролює близько 80% ринку мережевого обладнання в сегменті SOHO.

Помилково вважати рішення Totolink виключно споживчими, компанія має цілий напрямок, орієнтований на високотехнологічні державні компанії та промисловий сектор. У цьому сегменті компанії вдалося не тільки досягти визнання, але й завоювати постійних клієнтів. У Китаї компанія щорічно отримує державні замовлення на постачання високотехнологічного обладнання, крім того, продукцією компанії користуються найбільші оператори Китаю, В'єтнаму і Гонконгу - China Telecom, Vietnan Telecom і Hutchison Global Communication.

Ще в 2014 році продукція Totolink встигла пройти успішну перевірку в мережах найбільших російських інтернет-провайдерів, таких як Ростелеком, МТС і Білайн. При цьому провайдери уклали пряму угоду з Totolink на постачання обладнання клієнтам своїх мереж.

Компанія щорічно бере участь у міжнародних конференціях Computex, CES, CeBIT

Totolink у цифрах:

• 2 команди розробників ПЗ – одна в Південній Кореї, друга в Китаї; понад 16 інженерів;
• Департамент R&D: 23 інженери;
• Відділ тестування нових продуктів: 11 інженерів;
• Дві команди дизайнерів: дизайн пристроїв, дизайн упакування, дизайн веб-інтерфейсу;
• Відділ контролю якості: понад 60 працівників;
• Виробнича лінія: понад 600 працівників;

Компанія Totolink має повністю замкнутий цикл виробництва від розробки макета до виробництва готової продукції.

Вся продукція компанія пройшла міжнародну сертифікацію ISO9001 якості, має сертифікат США FCC, європейський сертифікат безпеки CE і внутрішню сертифікацію Китаю - CCC. Все це забезпечує високу якість продукції.

В даний час Totolink охоплює дуже великий список напрямків: дротяні та бездротові комутатори, бездротові точки доступу, комутатори, концентратори, PCI-карти та USB-адаптери для ПК та ноутбуків. Продукція компанії має свій неповторний дизайн, що втілює зручність використання та високу якість. Дизайнери не заперечують, що багато в чому їх надихають промисловий дизайн зарубіжжя. Головний наголос при виробництві - якість та задоволення потреб клієнта.

Наприклад, у випадку з маршрутизаторами, всі зразки проходять обов'язкову перевірку якості виготовлення та стабільності роботи, гарантуючи, що в руки споживача потрапить виключно якісний виріб.

Продукція Totolink надає своїм клієнтам не лише стандартний набір функцій, які є в інших маршрутизаторах, але також пропонує свої власні напрацювання та модифікації. Серед таких можливостей - автоматичне оновлення програмного забезпечення, а також підтримка зовнішніх бездротових пристроїв, що підключаються USB, підтримка створення бездротових мостів. Мережеві продукти Totolink повністю сумісні з мережевими рішеннями інших зарубіжних виробників, таких як Netgear, Linksys і т.д.

Зворотній зв'язок з клієнтами побудований таким чином, що будь-який клієнт компанії може відчути себе частиною компанії та привнести в продукцію свої власні ідеї. На відміну від своїх конкурентів, при створенні продукції Totolink закладається мінімальний прибуток, що дозволяє забезпечити високу якість збереження доступної ціни.

Основні виробничі потужності розташовані у Китаї. Персонал більш ніж на 85% складається із молодих умів. Ми ж коротко пройдемося найцікавішими, на наш погляд, моделями.

Totolink N150RT: бездротовий роутер класу N150

N150RT – найдоступніша модель бездротового маршрутизатора з підтримкою сучасного стандарту 802.11n. Пристрій оснащений однією антеною і здатний забезпечити канальну швидкість бездротової мережі до 150 Мбіт.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Незважаючи на свою бюджетність, N150RT має повний набір функцій для створення сучасної бездротової мережі. Підтримуються типи підключення DHCP, PPPoE, PPTP, L2TP та статичний IP, дозволяючи підключати пристрій до мережі будь-якого провайдера, що надає широкосмуговий доступ до Інтернету.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Незважаючи на свою бюджетність, пристрій може похвалитися підтримкою VLAN IPTV, підтримкою кількох віртуальних мереж (SSID), наявністю шейпера та розширеного налаштування QoS для більш гнучкого розподілу швидкості між пристроями. У пристрої є підтримка протоколу TR-069, що дозволяє інтегрувати N150RT в мережу провайдера та забезпечити віддалене керування з боку служби підтримки оператора зв'язку.

Totolink N300RT: бездротовий роутер класу N300

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

N300RT - старший брат N150RT , що включає весь функціонал свого попередника і навіть більше. Totolink N300RT оснащений радіомодулем з конфігурацією MIMO 2x2, що разом із двома зовнішніми антенами на 5 дБі забезпечують якісну зону покриття та канальну швидкість до 300 Мбіт.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Під локальну мережу виділено 4 мережні інтерфейси Fast Ethernet. Основна відмінність N300RT від N150RT - продуктивніша бездротова мережа, що дозволить підключити більшу кількість бездротових пристроїв.

Totolink A1004: доступний Dual-Band

A1004 – молодша модель у сімействі бездротових роутерів з підтримкою новітнього стандарту 802.11ac. На відміну від двох попередніх маршрутизаторів, ця модель може похвалитися наявністю гігабітних портів та підтримкою технології Dual-Band.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

A1004 – маршрутизатор класу AC750. У діапазоні 2.4 ГГц пристрій використовує 2 антени та конфігурацію MIMO 2x2, що дозволяє забезпечити канальну швидкість до 300 Мбіт. У діапазоні 5 ГГц реалізує лише базову функціональність, у своїй використовується незалежна зовнішня антена. Канальна швидкість при цьому сягає 433 Мбіт.

З відмінних рис - наявність вбудованого VPN-сервера для можливості віддаленого підключення до локальної мережі. A1004 стане хорошим варіантом для бюджетного переходу на новий високошвидкісний стандарт AC і зможе забезпечити високу швидкість передачі даних по бездротовій мережі.

Totolink A2004NS та A3002RU: маршрутизатори з великими можливостями

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

A2004NS та A3002RU - бездротові Dual-Band маршрутизатори класу AC1200, що забезпечують по 2 канали для кожного з діапазонів. Замість використання дводіапазонних антен інженери застосували роздільні антени для кожного діапазону і кожного каналу прийому-передачі. Як результат - маршрутизатор здатний забезпечити як високу швидкість передачі, а й якісну зону покриття.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Просунуті функції менеджменту допоможуть ще гнучкіше налаштовувати пріоритетність доступу підключених пристроїв до мережі та пріоритет трафіку в цілому, зберігаючи комфортний серфінг та швидке закачування файлів, не заважаючи при цьому роботі VoIP та передачі потокового відеоконтенту.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Розширені функції безпеки та контролю доступу дозволяють розгорнути на A2004NS та A3002RU кілька віртуальних мереж з різним рівнем доступу, безпечно поєднуючи внутрішню та гостьову мережі.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Наявність USB-порту дозволяє створити зручне файлове сховище на базі Samba чи класичного FTP-доступу. При підключенні до NAS маршрутизатор може виконувати роль сервера DLNA.

Totolink S505: компактний комутатор на 100 Мбіт

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

S505 - один із найкомпактніших 5-портових маршрутизаторів. Пристрій настільки маленький і непомітний, що може бути будь-де. Основне призначення S505 – швидке розширення локальної мережі. Незважаючи на компактні розміри, цей комутатор підтримує повний набір стандартів, починаючи з автовизначення швидкості до підтримки IEEE 802.3x Flow Control.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом
Неблокована пропускну здатність - 1 Гбіт, тобто. повноцінна робота одночасно всіх п'яти інтерфейсів у режимі повного дуплексу.

Totolink S808: як S505, тільки на 8 портів

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

S808 успадковує всі функції і можливості комутатора S505 , при цьому кількість інтерфейсів збільшено до 8, а пропускна здатність, що не блокується, знаходиться на позначку 1.6 Гбіт/сек.

S808 підійде тим, кому не вистачає 5-портів S808 .

Totolink SG16: по гігабіту всім!

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

SG16 - стійкий 16-портовий некерований комутатор Layer 2 c підтримкою стандартів IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab та IEEE 802.3x. Totolink SG16 забезпечує простоту організації гігабітної локальної із загальною пропускною здатністю до 32 Гбіт та продуктивністю обробки до 1.488 Mpps на порт.

Totolink EX200 та EX300: просте розширення бездротової мережі

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

EX200 і EX300 - найпростіший і доступніший спосіб розширити вже існуючу бездротову мережу. Обидва репітери підтримують бездротові стандарти 802.11 b/g/n та конфігурацію MIMO 2x2, що дозволяє досягти канальної швидкості 300 Мбіт.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Для більш ефективної роботи обидва пристрої оснащені зовнішніми антена на 4 дБі. Процес розширення зводиться до кількох кроків, достатньо підключити пристрій у розетку та натиснути кнопку WPS на репітері та маршрутизаторі – мережа розширена.
Обидва розширювачі виконані у вигляді адаптера, що підключається до розетки, такий підхід істотно спрощує установку. Додатковий мережний порт дозволяє підключити до бездротової мережі пристрій без модуля Wi-Fi або віддалений комутатор з кількома підключеними пристроями.

Totolink EX750: розширювач Dual-Band

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

EX750 - найбільш розвинений розширювач компанії, який за продуктивністю може подолати багато бездротових маршрутизаторів, не кажучи вже про звичайні розширювачі.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом
TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Tototlink EX750 працює в режимі Dual-Band, 2 канали для діапазону 2.4 ГГц (300 Мбіт) та один канал для 5 ГГц (433 Мбіт). Пристрій здатний розширити зону покриття як звичайного Dual-Band маршрутизатора, так і додати підтримку 5 ГГц у звичайний маршрутизатор.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Завдяки наявності двох кнопок WPS, користувач може самостійно налаштувати, на якій частоті розширювач повинен зв'язатися з маршрутизатором – на 2.4 або 5 ГГц.

Totolink WA300: точка доступу Wi-Fi, що вбудовується.

WA300 - невелика вбудована бездротова точка доступу, розроблена спеціально для розширення бездротової мережі в школах, офісах, ресторанах, готелях та приватних маєтках.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Точка доступу оснащена двоканальним бездротовим модулем 802.11n із канальною швидкістю до 300 Мбіт. Дане рішення дуже схоже з Ubiquiti In-Wall, але має дещо іншу реалізацію. На зовнішній панелі пристрою є гніздо RJ11 для підключення телефону, 1 локальний мережевий порт на 100 Мбіт, а також додатковий USB-порт із підтримкою зарядки смартфонів та планшетів (5В, 1А).

Точка доступу монтується в стіну таким чином, що зовні видно лише зовнішню панель. На звороті є додатковий мультипорт LAN/WAN, який використовується для підключення до мережі, а також для подачі живлення на пристрій за технологією PoE+ 802.3af. При необхідності точка доступу може працювати в режимі моста, репітера або як WDS-точка.

Totolink CP300: зовнішня точка доступу класу N300

CP300 – високопродуктивна зовнішня точка доступу Wi-Fi з багатими можливостями, позиціонується як рішення WISP CPE. Пристрій виконано у вологозахищеному корпусі, всередині якого розміщена не тільки вся електроніка, а й 2 потужні антени на 8 дБі кожна.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Можливості програмного забезпечення дозволяють використовувати CP300 як клієнтський модуль CPE, а при необхідності - як звичайну точку доступу з підтримкою Multi SSID. Підтримка Passive PoE значно спрощує встановлення пристрою далеко від джерела живлення.

iPuppy5: портативна точка доступу 2.4 ГГц із підтримкою 3G

iPuppy5 – багатофункціональна портативна точка доступу Wi-Fi. iPuppy дуже схожа на Mikrotik mAP lite і живиться від зовнішнього джерела живлення через порт microUSB. Бездротовий модуль пристрою працює в одноканальному режимі та підтримує стандарти 802.11 b/g/n.

TOTOLINK: знакомство с великим брендом

Мережевий інтерфейс RJ45 на 100 Мбіт можна використовувати як LAN чи WAN-порт, залежно від обраного режиму роботи. Це дозволяє підключати iPuppy5 до локальної мережі в режимі звичайної AP, а за необхідності використовувати її як повноцінний маршрутизатор. Додатково пристрій оснащений портом USB 2.0 із підтримкою зовнішніх 3G-модемів, що дозволяє розшарувати мобільний інтернет між пристроями із підтримкою Wi-Fi.

logo
TOTOLINK: знайомство з великим брендом
Відгуки покупців
Рейтинг покупців
0 / 5
На основі N оцінок покупців
0%
0%
0%
0%
0%
Відгук
Відмінно
Заголовок*
Достоїнства
Недоліки
Коментар*
Як вас звати

Повернення до списку


Авторизуйтеся, щоб додати відгук