Cambium Networks – новий бренд, нові можливості

19.11.2013
Поділитись у:
*/?>

Незважаючи на те, що на ринку бездротових рішень вже давно визначилися явні лідери, продукція яких давно зібрала цілу армію вірних шанувальників, неухильне стрімке зростання і тенденції до розширення цього самого ринку, диктують свої умови, відкриваючи тим самим двері та необмежені можливості. , для інноваційних рішень та нових гравців, здатних їх надати. Одним з таких новачків можна вважати компанію Cambium Networks , яка завдяки своїм нестандартним рішенням і демократичній ціновій політиці вивела на ринок цілу низку пристроїв, здатних скласти конкуренцію іменитим брендам.

Логотип бренда Cambium Networks

Головні офіси компанії, що знаходиться в Сполучених Штатах Америки, і у Великобританії, а також досить широка мережа дистриб'юторів по всьому світу, включаючи Україну. На сьогоднішній день, продукція Cambium Networks вже відома більш ніж у 150 країнах світу та в більшості з них встигла знайти заслужену популярність.

Основним видом діяльності Cambium Networks є продукція призначена для розгортання бездротових мереж широкосмугового доступу по топології точка-точка (point-to-point) або PTP і точка-многоточка (point-to-multipoint) або PMP. І як написано на сайті компанії, за допомогою цього обладнання, можна з'єднати те, що не з'єднується.

Найбільш затребуваним, в наших умовах, є остання серія ePMP 1000 , призначена для побудови мереж точка-багатоточка, з великим числом абонентів і високою пропускною здатністю. І в першу чергу завдяки оптимальному співвідношенню ціна/якість. Адже на сьогоднішній день, пристрої Cambium Networks ePMP, найдоступніші за ціною, серед обладнання операторського класу, що працює за технологією множинного доступу з поділом за часом (TDMA), і, крім того, має низку переваг перед аналогічними платформами інших виробників.

Головними відмінними рисами, що разюче відрізняють лінійку Cambium Networks ePMP, від найближчих конкурентів, є застосування відразу кількох інноваційних технологій, що роблять цю платформу, унікальною.

Так, базові станції ePMP 1000 , як уже було сказано, використовують технологію TDMA, що дозволяє вкрай ефективно працювати з великою кількістю одночасно підключених клієнтів, виділяючи кожному з них різні часові інтервали (слоти) для передачі. Кожен сектор базової станції може обслуговувати до 120 абонентів, без погіршення якості зв'язку або пропускної спроможності.

Крім того, базові станції ePMP 1000, підтримують технологію GPS синхронізації, що дозволяє досить економно використовувати радіочастотний ресурс шляхом повторного (багаторазового) використання одного і того ж радіочастотного каналу (frequency reuse) в багатосекторних базових станціях. Що до того ж, дає можливість застосування платформи ePMP, навіть у місцях із досить високою щільністю базових станцій та завантаженості радіоефіру. А застосування запатентованих пропрієтарних протоколів Cambium Networks надає їм здатність ефективної роботи в умовах сильних перешкод.

Схема частотного диапазона

Абонентські станції ePMP 1000 , так само спеціально розроблені для застосування в мережах ePMP, мають всі переваги, надані даною платформою і здатні забезпечити стабільний зв'язок, навіть за відсутності прямої видимості між базою і клієнтом у радіусі дії базової станції.

Товары компании Cambium Networks

Все в комплексі здатне забезпечити швидке розгортання масштабованих бездротових мереж широкосмугового доступу з мінімальними витратами на експлуатацію та розширення. При цьому, завдяки високій продуктивності, дані мережі придатні для надання послуг, що вимагають високої пропускної спроможності, таких як голосовий зв'язок (VoIP), цифрове телебачення (IPTV), передача відеосигналу з камер спостереження і т.д. Надаючи надійні бездротові канали зв'язку для стабільної передачі великих обсягів інформації з високою якістю обслуговування у віддалені регіони та віддалену місцевість, де немає можливості отримати доступ до широкосмугових наземних каналів. І якщо раніше обладнання такого класу, через високу вартість, було доступне лише великим підприємствам або операторам зв'язку, то завдяки Cambium Networks, технологія TDMA, може стати масовою.

Інтерент магазин Lanmarket.UA, надає вам можливість придбати та ознайомитися з можливостями обладнання від компанії Cambium Networks.

logo
Cambium Networks – новий бренд, нові можливості
Відгуки покупців
Рейтинг покупців
0 / 5
На основі N оцінок покупців
0%
0%
0%
0%
0%
Відгук
Відмінно
Заголовок*
Достоїнства
Недоліки
Коментар*
Як вас звати

Повернення до списку


Авторизуйтеся, щоб додати відгук