в одному магазині
Цифровий відеореєстратор Hikvision DS-7204HUHI-F1/S 1-Bay Turbo HD DVR призначений для запису та відтворення відеоматеріалів у камерах з роздільною здатністю запису до 5 мегапікселів, що робить його ідеальним для домашнього та ділового використання. Цей цифровий відеореєстратор Hikvision DS-7204HUHI-F1/S 1-Bay Turbo HD DVR підтримує кілька подій відеоаналізу (VCA) для аналогових та інтелектуальних IP-камер і може працювати як рекордер, так і взаємодіяти з іншими пристроями для формування комплексної системи спостереження .
DS-7204HUHI-F1/S (5 Mp) – 4-канальний Turbo HD відеореєстратор, який забезпечує передачу на великі відстані по UTP та коаксіальному кабелю – 1200 м для 720p, 800 м для сигналу HDTVI 1080p. DS-7204HUHI-F1/S оснащений 5 MP/4 MP Turbo HD відеовходом та можливістю перегляду в реальному часі. Він має самоадаптивний вхід HD/AHD/CVBS. Рекодер підтримує стиснення відео H.264+/H.264. Повний запис каналів з роздільною здатністю до 5 мегапікселів.
Пристрій має один інтерфейс мережі 10/100 Мбіт/с. На задній панелі DS-7204HUHI-F1/S передбачені 4 інтерфейси відеовходів. Відеореєстратор має також один інтерфейс SATA з можливістю встановлення HDD до 6 ТБ. Як гарне доповнення два USB порти 2.0.
Серед основних функцій є підтримка кількох подій VCA (Video Content Analytics) для аналогових та інтелектуальних IP-камер, а також накладення інформації VCA в режимі реального часу та інтелектуальне відтворення. Рекордер підтримує PTZ управління через Omnicast VMS протоколу Genetec. Також є Hik-Connect та DDNS (динамічна система доменних імен) для спрощення управління мережею.
| Порти Fast Ethernet: | 1 x 10/100Mbps |
| AHD-вхід: | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| CVBS-вхід: | Підтримується |
| HDMI та VGA виходи: | 1 канал, 1920х1080р/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х768/60Hz |
| Аудіобітрейт: | 64 Kbps |
| Аудіовхід: | 1-канал RCA (2.0 Vp-p, 1 kΩ) |
| Аудіовихід: | 1-ch, RCA (Linear, 1 KΩ) |
| Аудіостиск: | G.711u |
| Відеобітрейт: | 32 Kbps to 10 Mbps |
| Відеовхід: | BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75 Ω) |
| Дозвіл кодування: | 5 MP/4 MP/3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS, ONVIF |
| Синхронне відтворення: | 4 каналів |
| Формат стиснення: | H.264 |
| Вага: | ≤ 1.5 kg |
| Вологість під час роботи: | 10% ~ 90% без конденсації |
| Розміри: | 315 × 242 × 45 mm |
| Температура роботи: | -10~55 °C |
| споживана потужність: | ≤ 15 W |
| Розширення: | 5.0 Мп |
| IP-відеовхід: | 2 канали, роздільна здатність до 4 Мп |
| Жорсткий диск: | 1 SATA до 6 TB |
| Кількість каналів: | 4 |
| USB порти: | 1 x USB 2.0 |
Авторизуйтеся, щоб додати відгук