UniFi EnterpriseXG 24 (USW-EnterpriseXG) Ubiquiti Networks

Під замовлення
Код товару: 09290
Рейтинг 0/5
Ціна поки невідома
Дізнатись ціну
Короткий опис:
UniFi EnterpriseXG 24 (USW-EnterpriseXG) - керований комутатор рівня 3 з 24 портами 10GbE RJ45 та 2 портами 25GbE SFP28 для оптоволоконних каналів зв'язку, 580 Gbps, 431.52 Mpps

	
Артикул: USW-EnterpriseXG
Виробник: Ubiquiti Networks
Money
Відстрочка платежу
Money
Перевірка та тестування обладнання перед продажем
Consult
Професійні консультанти-практики

Опис UniFi EnterpriseXG 24 (USW-EnterpriseXG)

USW-EnterpriseXG-24 - це комутатор рівня 3, що налаштовується, придатний для корпоративних мереж, що вимагають високої продуктивності. Пристрій має 1,3-дюймовий сенсорний екран, всі порти розташовані в один ряд, що дуже зручно при розміщенні кабелів на панелі комутацій, і підтримку системи резервного живлення UniFi SmartPower (USP-RPS) для інтелектуального захисту від переривання або відмови внутрішнього блоку живлення.

Технічні характеристики

Головною особливістю нового UniFi EnterpriseXG 24 є мультигігабітні порти. Усього комутатор має 2 SFP28 порти, які підтримують швидкості 1/10/25 Gbps та 24 мульти гігабітних 1000/2500/5000/10000 Mbps RJ45 Ethernet порту. Загальна комутаційна здатність складає 580 Gbps, а пакетна продуктивність – 431.52 Mpps.

Два порти SFP28 не підтримують змішану швидкість у режимі 25 Гбіт/с. Як тільки один із портів SFP28 налаштований на режим 25 Гбіт/с, інші також будуть обмежені на 25 Гбіт/с. Порти SFP28 підтримують змішану швидкість лише тоді, коли всі порти мають швидкість 1 Гбіт/с або 10 Гбіт/с.

Особливості

Завдяки підтримці не лише стандартних, а й розширених швидкостей 2.5 та 5 Gbps, комутатор відмінно впишеться в нову мережу з бездротовими пристроями Wi-Fi 6, яким для максимальної продуктивності потрібна відповідна швидкість провідного підключення.

USW-EnterpriseXG-24 управляється мережевим контролером UniFi та мобільним додатком, що дозволить легко керувати всіма підключеннями з одного інтерфейсу, віддалено оновлювати програмне забезпечення та персоналізувати дизайн, архітектуру та конфіденційність гостьових точок доступу .

Характеристики UniFi EnterpriseXG 24 (USW-EnterpriseXG)

Рівень комутатора: Керований рівня 3
Загальна кількість портів: 26
Порти 10Gigabit Ethernet: 24 х 1000/2500/5000/10000 Mbps
Порти SFP28: 2 х 25G SFP28
Вага: 4.47 kg
Вологість під час роботи: 10% ~ 90% без конденсації
Розміри: 442 x 44 x 285 mm
Температура роботи: -5~40 °C
споживана потужність: 100W
Пропускна спроможність: 580 Gbps
Пакетна продуктивність: 431.52 Mpps
Спосіб встановлення: Стійковий
Операційна система: UniFi
Матеріали корпусу: SGCC Сталь
Матеріал кріплення: SGCC Сталь
Загальна пропускна здатність, що не блокує: 290 Gbps
Метод живлення: (1) Universal AC input: 100-240VAC, 2A Max., 50/60 Hz
(1) USP-RPS DC input: 11.5VDC, 8.7A
Підтримка живлення: AC/DC, Internal, 100W
Інтерфейс керування: Ethernet In-Band
ESD/EMP захист: Air: ± 16 kV, Contact: ± 12 kV
LCM дисплей: 1,3-дюймовий сенсорний екран
Кнопки: Скидання до заводських налаштувань
Сертифікати: CE, FCC, IC
Файли UniFi EnterpriseXG 24 (USW-EnterpriseXG)
files
Специфікація
USW-EnterpriseXG-24_ds

Статті UniFi EnterpriseXG 24 (USW-EnterpriseXG)

Історія успіху UBNT: як компанія, що займається зовнішніми рішеннями Wi-Fi, зайшла на корпоративний ринок
183
0

У це буде складно повірити, але рішення компанії Ubiquiti вийти на новий ринок у 2010 році зі своїм продуктом UniFi було повністю розкритиковане. У ті часи дуже багато конкурентів ставилися до нас скептично і сумнівалися в тому, що невелика компанія, що розвивається, зможе хоч якось вплинути на їх власні продукти.

Інші ж цікавилися, як компанія, яка має 25 співробітників, жоден з яких не займається маркетингом чи продажами, збирається взагалі виходити на ринок, де є компанії, що займає домінуюче становище.

Докладніше
Відгуки покупців
Рейтинг покупців
0 / 5
На основі N оцінок покупців
0%
0%
0%
0%
0%
Відгук
Відмінно
Заголовок*
Достоїнства
Недоліки
Коментар*
Як вас звати

Супутні товари

0 відгуків
1 112.54 грн.
В кошик
Переваги:
Mikrotik SFP28 1m direct attach cable (XS+DA0001) - оптичний патчкорд для з'єднання портів SFP/SFP+/SFP28 в межах серверної стійки, 1 м, 1G/10G/25G
0 відгуків
1 478.20 грн.
В кошик
Переваги:
Mikrotik SFP28 3m direct attach cable (XS+DA0003) - оптичний патчкорд для з'єднання портів SFP/SFP+/SFP28 в межах серверної стійки, 3 м, 1G/10G/25G
SFP28-SR Module, 25Gbps
Під замовлення
Очікуваний
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
SFP28-SR Module, 25Gbps - трансівер SFP28, 25Gbps
UniFi 6 In-Wall Access Point (U6-IW)
Під замовлення
Очікуваний
0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
UniFi 6 In-Wall Access Point (U6-IW) - настінна точка доступу Wi-Fi 6 з 4x4 MU-MIMO та вбудованим 4-портовим комутатором Gigabit Ethernet для середовища з високою щільністю, швидкість до 2,7 Гбіт/с
UniFi 6 Long Range (U6-LR)
Під замовлення
Новинка
0 відгуків
9 530.50 грн.
В кошик
Переваги:
UniFi 6 Long Range (U6-LR) - точка доступу Wi-Fi 6 з 4x4 MU-MIMO та вдосконаленою конструкцією антени для розширеного діапазону, 5 ГГц 4x4 MU-MIMO та OFDMA зі швидкістю передачі 2,4 Гбіт/с, 2,4 ГГц 2x2 MIMO зі швидкістю 300 Мбіт/с
UniFi Redundant Power System (USP-RPS)
Новинка
0 відгуків
19 411.10 грн.
В кошик
Переваги:
UniFi Redundant Power System (USP-RPS) – це запатентована система резервного живлення, розроблена для захисту до шести пристроїв, що підтримуються UniFi SmartPower, від раптового збою модуля живлення, 950 Вт, 1,3-дюймовий кольоровий сенсорний РК-дисплей
XS+31LC10D
Новинка
0 відгуків
5 173.70 грн.
В кошик
Переваги:
XS+31LC10D - комбінований оптичний модуль 1.25G SFP, 10G SFP+ та 25G SFP28, 1310 nm, Dual LC UPC
Аналоги

0 відгуків
22 954.50 грн.
В кошик
Переваги:
CCR2004-1G-12S+2XS - маршрутизатор із найпотужнішою одноядерною продуктивністю, CPU AL32400, 12 x SFP+, 2 x 25G SFP28, RAM DDR4 RouterOS v6 1792MB ECC / RouterOS v7 4GB ECC
UniFi Switch Aggregation PRO (USW-Aggregation-Pro)
Під замовлення
Новинка
0 відгуків
40 845 грн.
В кошик
Переваги:
UniFi Switch Aggregation PRO (USW-Aggregation-Pro) - повністю керований комутатор рівня 3 з 4 портами 25G SFP28 та 28 портами 10G SFP+, 760 Gbps, 565.44 Mpps

Авторизуйтеся, щоб додати відгук