в одному магазині
Deco BE22 — це інноваційна Mesh-система Wi-Fi 7, яка забезпечує стабільне, високошвидкісне та надійне підключення для сучасного дому. Завдяки технології TP-Link Mesh та штучному інтелекту AI-Roaming, пристрої створюють єдину мережу з безшовним роумінгом, покриваючи весь будинок стабільним сигналом і забезпечуючи максимальну продуктивність для всіх підключених пристроїв. Deco BE22 ідеально підходить для потокової передачі відео, онлайн-ігор та одночасної роботи багатьох гаджетів.
Deco BE22 підтримує двохдіапазонний Wi-Fi 7 з сумарною швидкістю до 3,6 Гбіт/с — 2882 Мбіт/с на частоті 5 ГГц та 688 Мбіт/с на 2,4 ГГц. Система оснащена чотирма внутрішніми високопродуктивними антенами та підтримує технологію OFDMA і 4 потоки для одночасної роботи з великою кількістю клієнтів. Два гігабітні Ethernet-порти забезпечують гнучке дротове підключення і підтримку комбінованого бекхолу для оптимальної пропускної здатності.
Deco BE22 сумісна з усіма поколіннями Wi-Fi та працює з будь-яким інтернет-провайдером і модемом. Підтримуються режими маршрутизатора та точки доступу, багатоканальна робота (MLO), канал 160 МГц, 4K-QAM та багатоканальні RU. Крім того, система інтегрується з Alexa та Google Assistant.
Система безпеки TP-Link HomeShield забезпечує захист IoT-пристроїв у реальному часі, контроль доступу, блокування шкідливих сайтів, запобігання DDoS-атакам і вторгненням, а також можливість створення гостьових мереж. Підтримуються VPN-сервери і клієнти (OpenVPN, PPTP, L2TP/IPSec), шифрування Wi-Fi WPA/WPA2/WPA3 та контроль пропускної здатності HomeShield QoS.
Керування системою здійснюється через додаток Deco App, який дозволяє налаштовувати вузли, діапазони, IoT-мережу та ізоляцію пристроїв, а також оновлювати прошивку через хмарний сервіс OTA. Підтримуються IPv4 та IPv6, DDNS, NAT, UPnP, IPTV, DHCP, Port Forwarding та Tag VLAN.
| Двохдіапазонний (Dual-band): | одночасно |
| Клас Wi-Fi: | BE3600 |
| Частота роботи: | 2.4 GHz/5GHz (двохдіапазонний) |
| Швидкість Wi-fi: | 3,6 Gbps |
| Порти Gigabit Ethernet: | 2 x 10/100/1000Mbps |
| Кількість антен: | 4 х внутрішні |
| Підтримка MIMO: | MU-MIMO 2x2 |
| Розміри: | 150 × 150 × 62 мм |
| Температура роботи: | 0~40 °C |
| Конструкція антен: | вбудовані |
| Спеціальні можливості: |
Підтримка Wi-Fi 7 , Підтримка MU-MIMO |
| Стандарти: |
802.11 a/b/g, 802.11 n (Wi-Fi 4), 802.11 ac (Wi-Fi 5), 802.11ax (Wi-Fi 6), 802.11be (WiFi 7) |
| Технології: |
MU-MIMO , Mesh, Multi-Link Operation (MLO) |
| Тип WAN порту: | Gigabit Ethernet |
Авторизуйтеся, щоб додати відгук