PLC Splitter (Спліттер) 1x6, SC/UPC, 900 um, G657A FiberField

В наявності
Код товару: 04059
Рейтинг 0/5
420.12 грн.
(10.8$)
В кошик шт
10.80
Короткий опис:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного вхідного сигналу. 1х6, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/UPC.

	
Виробник: FiberField
Money
Відстрочка платежу
Money
Перевірка та тестування обладнання перед продажем
Consult
Професійні консультанти-практики

Опис PLC Splitter (Спліттер) 1x6, SC/UPC, 900 um, G657A

Планарний дільник (Planar Lightwave Circuit Splitter - PLC) використовується в пасивних оптичних мережах (PON) з метою розділити сигнал одного вхідного оптичного волокна на кілька волокон, що виходять. Кількість волокон (одержувачів сигналу), що виходять, може змінюватися в діапазоні від 2 до 128.

Особливості

Враховуючи досить широкий діапазон хвиль (1260нм - 1650нм), в якому працюють PLC-дільники та мінімальні показники згасання на порту, застосування цих пристроїв значно розширює можливості розгортання складних PON мереж.

Незважаючи на те, що кількість висновків у планарних дільників теоретично може бути будь-яким (в діапазоні від 2 до 128) є стандартні набори висновків:

а) для Y-подібних дільників – 1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, 1x64, 1x128.
б) для Х-подібних дільників – 2х2, 2x4, ....

Y-подібні дільники широко використовують при побудові PON-мереж. Х-подібні дільники менш поширені.

Виготовлення нестандартних планарних дільників пов'язане з певними технологічними труднощами - потрібно виготовити чіп на замовлення, що не є економічно виправданим.
Даний тип планарного дільника оснащений конекторами SC/UPC .

Переваги

  • Діапазон допустимих довжин хвиль дуже широкий (1260-1650 нм).
  • Втрати низькі (в середньому до 3.6dB).
  • Зворотне відбиття низьке.
  • Максимальні втрати від поляризації (PDL) є досить низькими (0,2 дБ (макс.)).
  • Вихідний сигнал є досить рівномірним.
  • Дуже висока надійність.
  • Застосовується волокно G.657, що дуже важливо для розгортання мереж PON всередині житлових приміщень.

Характеристики PLC Splitter (Спліттер) 1x6, SC/UPC, 900 um, G657A

Стандарт оптичного волокна: G.657.A
Співвідношення поділу: 1x6
Тип оптичного волокна: Одномодове (SM)
Тип конектора: SC/UPC
Втрати, що вносяться (мін/макс): 10,3 dBm / 10,7 dBm
Максимальні втрати від поляризації (PDL): 0.03
Максимальні втрати уніформатності: 0.08
Спрямованість: ≥55
Втрати при зворотному відображенні: ≥55 (APC) / 50 (UPC)
Тип інтерфейсу: -40...+85 °C
Довжина хвиль: 1260~1650 нм
Відгуки покупців
Рейтинг покупців
0 / 5
На основі N оцінок покупців
0%
0%
0%
0%
0%
Відгук
Відмінно
Заголовок*
Достоїнства
Недоліки
Коментар*
Як вас звати

Супутні товари

0 відгуків
0 грн.
В кошик
Переваги:
Кільця маркування ЕС-2 - діаметр 3,6-7,4 мм.
0 відгуків
424.01 грн.
В кошик
Переваги:
PON-бокс 12 – Крос-бокс для розведення оптичних кабелів. 2 введення, 12 висновків, 38 зварок, доп.3-і місця для адап. SC з можл. установки оптич. дільника, ABS пластик, кришка на петлях, сувальдний замок, 258х207х64 мм, вага - 800г, кріплення до стіни/опори, зручний органайзер.
0 відгуків
505.70 грн.
В кошик
Переваги:
PON-бокс 16 – Крос-бокс для розведення оптичних кабелів. 2 введення, 16 висновків, 24 зварювання, ABS пластик, кришка на петлях, замок, 260х320х90 мм, кріплення до стіни/опори.
0 відгуків
797.45 грн.
В кошик
Переваги:
Стріпер Ripley 721 – видалення ізоляції з кабелю та дроту, глибина різання 0,6-2,6 мм, підписані по діаметру виїмки, 159 мм, 107 г.
Аналоги

0 відгуків
564.05 грн.
В кошик
Переваги:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного вхідного сигналу. 1х12, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/UPC.
0 відгуків
449.30 грн.
В кошик
Переваги:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного вхідного сигналу. 1х16, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/UPC.
0 відгуків
149.77 грн.
В кошик
Переваги:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного сигналу. 1х2, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/UPC.
0 відгуків
1 750.50 грн.
В кошик
Переваги:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного вхідного сигналу. 1х24, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/UPC.
0 відгуків
389 грн.
В кошик
Переваги:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного вхідного сигналу. 1х3, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/UPC.
0 відгуків
1 128.10 грн.
В кошик
Переваги:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного вхідного сигналу. 1х32, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/UPC.
PLC Splitter (Спліттер) 1x4, SC/UPC, 900 um, G657A
Хіт
0 відгуків
213.95 грн.
В кошик
Переваги:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного вхідного сигналу. 1х4, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/UPC.
0 відгуків
2 275.65 грн.
В кошик
Переваги:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного вхідного сигналу. 1х64, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/UPC.
PLC Splitter (Спліттер) 1x8, SC/UPC, 900 um, G657A
Хіт
0 відгуків
210.06 грн.
В кошик
Переваги:
Планарний дільник PLC Splitter (розгалужувач) для рівномірного поділу потужності оптичного вхідного сигналу. 1х8, Tx 1260-1620 нм, ø 0,9 мм, G657A, SM, низьке згасання, SC/UPC.

Авторизуйтеся, щоб додати відгук