TP-Link

TP-Link – відомий китайський виробник комунікаційного обладнання. TP-LINK Technologies CO., LTD. заснована в 1996 році двома братами, а сама назва походить від поєднання англійських термінів «Twisted Pair» і «Link». Як нескладно здогадатися із розшифровки назви, спочатку підприємство займалося виробництвом мережевих рішень.

До 2005-го року TP-Link працював виключно на внутрішній китайський ринок, де продукція мала великий попит. Починаючи з 2005-го керівництво прийняло рішення вийти на міжнародний ринок, так компанія почала будувати свою власну мережу збуту по всьому світу. Усього за 3 роки бренду вдалося вийти на висококонкурентні ринки Індії, Німеччини та США. 2009-го компанія освоїла російський ринок, а ще через два роки, 2011-го відкрила свої офіційні представництва в Україні та Польщі.

На сьогоднішній день, продукція TP-Link офіційно представлена у більш ніж 170 країнах світу, що дозволяє називати цей бренд одним із найбільших постачальників комунікаційного та мережевого обладнання у світі. За підсумками 2016 року загальний оборот компанії перевищив 2.1 мільярда доларів, з яких 52% становить реалізація продукції на внутрішньому китайському ринку.

Асортименти TP-Link умовно можна розділити на 3 категорії: продукція для домашнього використання, для бізнесу та операторів зв'язку. Розподіл багатьох продуктів умовний, оскільки в асортименті компанії є безліч SOHO-рішень, які можуть бути використані як домашніми користувачами, так і малим або середнім бізнесом. Сама компанія є одним із найбільших постачальників SOHO-рішень у Китаї і неодноразово займала перше місце за обсягом поставок. З недавнього часу TP-Link наважилася вийти на ринок смартфонів, представивши окремий бренд Neffos.

Для домашніх користувачів компанія пропонує бездротові маршрутизатори , комутатори , компактні переносні рішення з підтримкою мобільних мереж 3G/4G/LTE, модеми xDSL та GPON, точки доступу та репітери, рішення PowerLine та багато іншого. Завдяки відмінному поєднанню ціни та якості, маршрутизатори та комутатори TP-Link стали одними з наймасовіших рішень на українському ринку.

Для бізнесу та операторів зв'язку, TP-Link пропонує широкий модельний ряд професійних керованих комутаторів JetStream та маршрутизаторів SafeStream з підтримкою балансування, точки доступу Auranet EAP/CAP з підтримкою програмного та апаратного контролера, внутрішні антени Wi-Fi , бездротові WISP-рішення PHAROS, рішення PON/GPON та xDSL.

(Немає голосів)
ТовариTP-Linkу нашому магазині
T3700G-28TQ
Очікуваний
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
T3700G-28TQ - JetStream 28-портовий гігабітний L3 комутатор 24 x 10/100/1000 Мбіт/с RJ45 порти, 4 комбінованих SFP-слота...
T3700G-52TQ
Очікуваний
0 відгуків
Ціна поки невідома
Опис:
T3700G-52TQ - JetStream 52-портовий гігабітний керований комутатор з функцією стека, 3 рівні...

Авторизуйтеся, щоб додати відгук