Бюджетна лінія IP камер HIKVISION: відмінності між серіями

29.02.2024
Поделиться в:

Ми часто отримуємо запити від клієнтів, які не впевнені, який діапазон камер Hikvision найкраще підходить для їх системи. З такою кількістю різноманітних варіантів може бути важко звузити список і вибрати лише один. Щоб грамотно вибрати систему, необхідно знати відмінності між лінійками та розуміти їх особливості. IP-камери Hikvision поділяються на серії з деякими характерними особливостями, такими як аналіз відеоконтенту (VCA), стиснення відео H.265(+), компактні корпуси з рейтингом IK10 (вандалозахищені) тощо. Знання характеристик даної лінійки разом із відповідними символами дозволяють швидко вибрати моделі камер, які підходять для конкретної установки.

В даний час економ лінійка складається з 4 серій:

 • EasyIP Lite,
 • EasyIP 2.0 +,
 • EasyIP 3.0,
 • EasyIP 4.0.

Старіші серії, такі як EasyIP 2.0, замінюються новими з відеостисненням H.265.


Marking

Series

Additional information

DS-2CD1XX1

EasyIP Lite

H.264+, H.264

DS-2CD1XX3

EasyIP Lite

H265+, H.265, H.264+, H.264

DS-2CD2XX2WD/FWD

EasyIP 2.0

H.264+, H.264

DS-2CD2XX3

EasyIP 2.0 plus

H265+, H.265, H.264+, H.264

DS-2CD2XX5

EasyIP 3.0

H265+, H.265, H.264+, H.264,
DarkFighter technology in selected models

DS-2CD2XX6
DS-2CD2XX7

EasyIP 4.0

H265+, H.265, H.264+, H.264,
DarkFighter, AcuSence, ClorVu

Сегмент DS-2CD в назві камер з цих серій однаковий (DS-2CE - виняток для поворотних камер, тут не розглядається). Серія та характеристики камери кодуються першою та останньою цифрами типу/назви, які виділено жирним шрифтом у наступному списку.

2. Опис символів у назвах IP-камер Hikvision

Нижче наведено значення символів у назвах IP-камер Hikvision економічної серії (без моделей PTZ).IP камера DS-2CD2643G0-IZS

I. Звичайний сегмент - кольорова IP-камера Hikvision

II. Серія продукції

У економ лінійці 1 означає EasyIP Lite, 2 означає EasyIP 2.0 / 2.0 plus / 3.0 / 4.0.

III. Тип корпусу

0 - компактна (bullet) з фіксованою фокусною відстанню

1 - стеля (купол) з фіксованою фокусною відстанню

3 – Турель (Turret)

4 - Куб

5 – мінікупол (mini dome)

6 - компакт (bullet) з варіофокальним об'єктивом

7 – купольна (dome) з варіофокальним об'єктивом

Т - більш компактний (bullet) з фіксованою фокусною відстанню

8 - Коробка

9 - Риб'яче око (Fisheye)

D – Пінхол (Pinhole)

F - купол з PT (Pan-Tilt)

H – Турель (Turret) з варіофокальним об'єктивом

IV. Resolution

0 - 1.0 MP

1 - 1.3 MP

2 - 2.0 MP

3 - 3.0 MP

4 - 4.0 MP

5 - 5.0 MP

6 - 6.0 MP,

8 - 8.0 MP

V. Стиснення відео

Від 0 до 2 - H.264

3 до 7 - H.265

VI. Локалізація та генерація продукту

У нових серіях: G - призначений для міжнародного ринку, і номер покоління продукту:

G0 - перше покоління

G1 - друге покоління

G2 - третє покоління

Якщо камера в положенні V має 0, 1 або 2, то замість G0, G1, G2 можуть бути більш старі символи F, WD:

F - слот для карти пам'яті

WD - апаратний WDR

VII. Додатково

I - ІЧ-освітлювач

L - освітлювач білого світла

Z - мотозум

S - аудіо/тривожний вхід/вихід

W - Wi-Fi

Hikvision Easy IP 4.0 vs Easy IP 3.0 vs Easy IP 2.0+. Яка різниця?

Easy IP 4.0

По-перше, Easy IP 4.0 - це найновіша серія камер Hikvision, яка була випущена в травні 2019 року. Ця серія базується на функціях попередніх серій і має дві технології:

 • AcuSense
 • ColorVu

Технологія AcuSense базується на алгоритмах глибокого навчання та включає три ключові компоненти:

 •  Фільтрація помилкової тривоги

Фільтрація помилкових тривог AcuSense базується на класифікації цілей, яка може фільтрувати до 90% помилкових тривог. Користувачі можуть класифікувати предмети на людей, транспортні засоби та інші та отримувати сповіщення, коли виявлено людину чи транспортний засіб, але не враховують такі предмети, як птахи, листя, дощ тощо.

 • Стробоскоп і звукова сигналізація

Деякі продукти AcuSense мають вбудовані стробоскопи та звукову сигналізацію (динамік), щоб захистити від зловмисників. Користувачі можуть налаштувати блимання стробоскопа, коли якийсь об’єкт, наприклад людина, викликає сигнал тривоги.

 • Швидкий пошук цілей

Раніше користувачам доводилося переглядати великі обсяги даних, щоб знайти потрібний відеокліп. Тепер за допомогою AcuSense користувачі можуть швидко отримувати відеокліпи з виявленням людей або транспортних засобів. Параметри швидкого пошуку цілей можна знайти в локальному графічному інтерфейсі для швидкого доступу до необхідних файлів.

Продукти AcuSense можна використовувати в різних сферах застосування, включаючи; склади, автостоянки, кампуси та центри міст.

Технологія ColorVu забезпечує кольорове спостереження 24/7, надаючи користувачам додаткову впевненість у тому, що незалежно від часу доби їх камера зніматиме яскраві барвисті зображення. Темрява часто може стати прикриттям для крадіжок, проникнення на територію та інших злочинів, технологія ColorVu піднімає цю завісу своїм теплим додатковим освітленням.

Завдяки супердіафрагмі F1.0 об’єктив здатний збирати більше світла для створення яскравіших зображень. Це в 4 рази більше світла в порівнянні зі звичайними камерами і в 2,56 рази в порівнянні з камерами на базі DarkFighter.

Вбудоване, екологічно чисте, м’яке та тепле додаткове освітлення гарантує барвисті зображення навіть у повній темряві. Яскравість регулюється за шкалою 0-100.

Важливо пам’ятати, що камера матиме технологію AcuSense або ColorVu. Жодна з камер не має обох вбудованих технологій. Перш ніж купувати, переконайтеся, що ви визначили, яка технологія буде найбільш вигідною для вашої системи.

Easy IP 3.0

Тепер ми переходимо до Easy IP 3.0, який був випущений у 2017 році та містить:

 • Кодек H.265+

Кодек H.265+ скорочує пропускну здатність, зменшує вимоги до зберігання даних і покращує загальну продуктивність системи. Ця функція дозволяє користувачам економити час, гроші та ресурси. H.265+ економить до 83% порівняно з H.264 і до 67% порівняно з H.265.

 • Роздільна здатність до 4K

Easy IP 3.0 створив перші камери Hikvision з роздільною здатністю 4K, а завдяки кодеку H.265+ відеоспостереження 4K можливе без використання пам’яті. Роздільна здатність 4K дозволяє відображати кожен піксель із яскравою чіткістю.

 • Технологія DarkFighter

DarkFighter спочатку був представлений у камерах Hikvision з вищими специфікаціями, а потім став більш доступним для більшого кола клієнтів завдяки введенню в камери Easy IP 3.0. Технологія DarkFighter — це технологія, яка використовується для отримання чіткіших зображень за умов слабкого освітлення.

 • Додано функції VCA

Аналіз відеоконтенту більше не призначений лише для додатків високого рівня безпеки, Easy IP 3.0 надає функції VCA в невеликі системи, такі як будинки та підприємства малого та середнього бізнесу. Інтелектуальний інструмент пошуку можна використовувати для виявлення подій тривоги та VCA, а також функцію інтелектуального відтворення для повторного відтворення відзнятого матеріалу. Функції VCA включають:

 • Виявлення перетину лінії
 • Виявлення вторгнень
 • Виявлення багажу без нагляду
 • Виявлення видалення об'єкта
 • Розпізнавання обличчя

Не дивно, що камери Easy IP 3.0 були одними з найпопулярніших камер Hikvision завдяки різноманітності та якості своїх функцій. Їх популярність лише продовжується та зростає завдяки новим випускам у квітні 2019 року з новим дизайном для деяких камер і додатковими функціями.

Easy IP 2.0+

Нарешті ми досягли діапазону Easy IP 2.0+; Їх було випущено в червні 2018 року та дуже схоже на лінійку Easy IP 3.0, однак має менше функцій і тому забезпечує трохи економічніший варіант без зайвих компромісів. Основні функції Easy IP 2.0+ включають:

 • Кодек H.265+

Див. вище повний опис кодека H.265+ (під заголовком Easy IP 3.0). Кодек H.265+ працює точно так само, як і вище, для камер Easy IP 2.0+.

 • Роздільна здатність до 4K

Камери Easy IP 2.0+ 4K забезпечують користувачам високоякісну роздільну здатність 4K за економічно вигіднішою ціною. Користувачі можуть отримати зображення такої ж високої якості, що й камера Easy IP 3.0 4K, але з меншими функціями та максимальною швидкістю 12,5 кадрів/с, якщо встановлено максимальну роздільну здатність камери.

 • Функції VCA

Подібно до Easy IP 3.0, Easy IP 2.0+ має функції VCA. Однак їх менше, це: Виявлення перетину лінії, Виявлення вторгнень, Розпізнавання обличчя.

Цей діапазон камер не був таким популярним, як Easy IP 3.0, однак надає клієнтам з обмеженим бюджетом чудову альтернативу.

logo
Бюджетна лінія IP камер HIKVISION: відмінності між серіями
Отзывы покупателей
Рейтинг покупателей
0 / 5
На основе 0 оценок покупателей
0%
0%
0%
0%
0%
Отзыв
Отлично
Заголовок*
Достоинства
Недостатки
Комментарий*
Представьтесь

Возврат к списку


Популярное оборудование

Авторизуйтесь, чтобы добавить отзыв

x