Статьи

Бездротове обладнання Ruijie Networks: що таке самоорганізована мережа та як вона працює

Компанія Ruijie Networks — відносно новий гравець на нашому ринку, хоча сам бренд існує з 2000 року і займається виключно мережевим обладнанням для великих і середніх компаній. Асортимент продукції Ruijie включає модульні комутатори для центрів обробки даних, точки доступу, маршрутизатори, програмне забезпечення для керування мережею та власний хмарний сервіс керування обладнанням.

24.01.2023
1
Огляд точки доступу Zyxel WAX630S і комутатора XGS1250-12: недорогий тандем для Wi-Fi 6 і мультигігабітної локальної мережі

Якщо ви вибираєте точку доступу для приміщень з високим трафіком, наприклад, для ресторанів, холів бізнес-центрів або для конференц-залів, то вам, швидше за все, потрібна модель з підтримкою Wi-Fi 6 і загальною пропускною здатністю вище 2 Гбіт/с.

30.12.2022
1114
Керування пропускною здатністю за допомогою правила Mikrotik mangle

Правило mangle в Mikrotik дозволить вам класифікувати користувачів і розподіляти пропускну здатність для них на основі відповідності їхніх дій вашій організації. Іншими словами це маркування пакетів, за допомогою якого в подальшому налаштуванні ви зможете спрямовувати тунелем l2tp тільки певний трафік.

06.12.2022
52
Огляд і порівняння точок доступу UniFi 6

Минулого року компанія Ubiquiti представила свої перші точки доступу з підтримкою Wi-Fi 6 - U6-Lite і U6-LR. Цим вона заявила про перехід лінійки Unifi на новий значно вищий рівень. У точках доступу UniFi 6 впроваджено можливості, які не застосовувалися в попередніх версіях Wi-Fi, але при цьому забезпечується повна сумісність зі стандартами 802.11a/b/g/n/ac.

31.10.2022
147


Популярное оборудование

Авторизуйтесь, чтобы добавить отзыв