Новинки! Нові xPON та EPON ONU від FiberField уже на складі!

26.01.2024
Мы в соцсетях:
Новинки! Нові xPON та EPON ONU від FiberField уже на складі!

Зустрічайте нові абонентські термінали ONU від FiberField! Дві нові моделі xPON та EPON вже у нас на складі:

Обидва пристрої основані на чіпі ZTE та є універсальними ONU, що працюють з технологією EPON або EPON/GPON та повністю сумісні з OLT будь якого виробника. Вони мають ідентичні ультракомпактні корпуси - всього лиш 74 мм х 74 мм х 20 мм.


Термінал оснащений одним PON портом, який підтримує конектори типу SC/UPC і має в EPON режимі симетричну пропускну здатність 1,25 Gbps, а в GPON - 2.5Gbps і 1.25Gbps. Максимальна дистанція, на яку можна віддалити термінал від OLT, і забезпечувати повноцінну продуктивність, становить до 20 км. Для підключення інших пристроїв, він також обладнаний одним Gigabit Ethernet портом.


ONU можуть застосовуватись як абонентський пристрій на стороні клієнта, при побудові SOHO, FTTH мереж, створенні систем відеоспостереження, IPTV і т.д.


logo
Новинки! Нові xPON та EPON ONU від FiberField уже на складі!
Отзывы покупателей
Рейтинг покупателей
0 / 5
На основе 0 оценок покупателей
0%
0%
0%
0%
0%
Отзыв
Отлично
Заголовок*
Достоинства
Недостатки
Комментарий*
Представьтесь

Возврат к списку

Популярное оборудование

Авторизуйтесь, чтобы добавить отзыв