Нові зовнішні пристрої AX від Mikrotik: NetBox 5 ax та mANTBox ax 15s!

31.01.2024
Мы в соцсетях:

Mikrotik нарешті випустили оновлення Wi-Fi 6 для своїх найпопулярніших зовнішніх пристроїв NetBox 5 та mANTBox 15s. 

Новий NetBox 5 ax може працювати в 3 режимах AP/CPE/Point-to-point та має PoE-вхід, роз’єм постійного струму, Gigabit Ethernet, міцний зовнішній корпус, сучасний двоядерний процесор ARM, Wi-Fi-6 5 ГГц.

Новий mANTBox ax 15s може забезпечити неперевершене бездротове з’єднання «точка-багато точок» для великої кількості пристроїв на відстані до 20 кілометрів

NetBox 5 ax


NetBox 5 ax — це потужний зовнішній пристрій, який може виконувати кілька ролей у ваших налаштуваннях: AP/CPE/Point-to-point. Пристрій працює з Wi-Fi 6 на частоті 5 ГГц та має зручні роз’єми SMA. Це означає, що ви можете додати HGO-antenna-OUT і отримати відмінну всеспрямовану точку доступу... або спробуйте антену mANT30 PA, щоб створити потужне з’єднання «точка-точка» на великій відстані!


Плата оснащена сучасним процесором Qualcomm Maple на основі архітектури ARM, 256 МБ оперативної пам’яті, USB-портом для додаткової пам’яті та інших потреб, а також портом Gigabit Ethernet із входом PoE.


mANTBox ax 15s

З mANTBox ax 15s потужне поєднання сучасних двоядерних процесорів ARM, найновіших дводіапазонних радіостанцій Mikrotik 802.11ax Wi-Fi 6 і потужних вбудованих секторних антен підніме стабільність, швидкість і чутливість вашого сигналу на новий рівень! Тут є порт Gigabit Ethernet із входом PoE та порт SFP із підтримкою 2,5 Gigabit для надшвидкого оптоволоконного висхідного зв’язку.Оновлення до Wi-Fi 6 дає багато переваг:

  • Швидкість: Wi-Fi 6 дає до 40% вищої швидкості в діапазоні 5 ГГц і до 90% вищої швидкості в спектрі 2,4 ГГц.
  • Безпека: шифрування WPA3 і захист фрейму керування запобігають різним видам атак
  • Надійність: плавний швидкий перехід (роумінг) забезпечує плавний безперервний сигнал, коли вам потрібно перемикатися між точками доступу. Крім того, Wi-Fi 6 забезпечує справедливий розподіл трафіку, якщо підключенням користується велика кількість користувачів.
  • Енергоефективність: такі функції, як цільовий час пробудження, зменшують споживання енергії в довгостроковій перспективі. Краще для вашого гаманця та планети.

Пакет mANTBox включає все необхідне: інжектор Gigabit PoE, блок живлення, хомут та набір кріплень, а також MikroTik quickMOUNT pro. Цей вдосконалений адаптер для настінного кріплення дозволяє повертати антену на 140° як горизонтально, так і вертикально. За допомогою quickMOUNT pro можна ідеально встановити орієнтацію антени за допомогою вбудованої градуйованої шкали.


Приклад застосування


logo
Нові зовнішні пристрої AX від Mikrotik: NetBox 5 ax та mANTBox ax 15s!
Отзывы покупателей
Рейтинг покупателей
0 / 5
На основе 0 оценок покупателей
0%
0%
0%
0%
0%
Отзыв
Отлично
Заголовок*
Достоинства
Недостатки
Комментарий*
Представьтесь

Возврат к списку

Популярное оборудование

Авторизуйтесь, чтобы добавить отзыв