Виникли проблеми з WiFi? Mercusys Halo може допомогти

10.12.2022
Мы в соцсетях:

Ми можемо прожити тиждень, не виходячи на вулицю, але ми не можемо прожити й дня без підключення до Інтернету. Ми значною мірою залежимо від надійного з’єднання Wi-Fi для перегляду фільмів у форматі 4K, онлайн-ігор, спілкування з близькими людьми та навіть роботи вдома. Наш пристрій WiFi діє як невидимий хребет наших сімей… Принаймні до тих пір, поки він раптом не перестане працювати.

Погане з'єднання WiFi, мертві зони в будинку чи не можете встановити маршрутизатор? Тут на допомогу може прийти система Halo H50G! Halo розроблено компанією Mercusys як комплексне рішення системи Mesh WiFi для якісного та безперервного покриття всього будинку.

Велика площа покриття ≠ Повне покриття?

Завжди є «мертві точки», де ваше з’єднання зникає або раптово розривається без попередження, навіть якщо у вас є маршрутизатор, який має забезпечити велику площу покриття. Звичайні маршрутизатори призначені для надсилання Wi-Fi у всіх напрямках, але не завжди досягають кожної кімнати. На силу сигналу WiFi легко впливають велика відстань передачі, форма вашого будинку, будівельні матеріали та перешкоди, наприклад мікрохвильові печі.

Кращим рішенням є налаштування Wi-Fi відповідно до вашого будинку, дозволяючи Wi-Fi зростати відповідно до змін ваших потреб. Halo H50G містить кілька блоків, які підходять для будь-якого типу будинку. Незалежно від того, чи живете ви в квартирі, одно або багатоповерховому будинку, програма MERCUSYS допоможе вам знайти найкраще місце для розміщення вашого Halo, щоб усунути мертві точки Wi-Fi. Якщо звичайного пакету недостатньо для вашого великого будинку, ви можете будь-коли розширити покриття Mesh WiFi, просто додавши більше Halos.


Більше Wi-Fi ≠ Кращий Wi-Fi?

Навіть з кількома мережевими пристроями у вашому домі, як-от система WiFi, що складається з маршрутизатора та розширювача діапазону, ви все одно відчуватимете перепади, коли переходите з кімнати в кімнату. 

Розширювачі радіусу дії можуть розширити ваше покриття, але вони створюють кілька мереж і змушують вас вручну перемикати свої пристрої на їхні WiFi щоразу, коли ви хочете ними скористатися. Продуктивність Wi-Fi також може зменшитися вдвічі, коли сигнали передаються через розширювач діапазону.

Завдяки передовій технології Mesh пристрої Halo працюють разом, щоб створити єдину домашню мережу з одним іменем і паролем WiFi. Halo H50G забезпечує справжній безперебійний досвід роумінгу з AP Steering, Band Steering і APS (Adaptive Path Selection), який автоматично вибирає найкращий шлях для всіх ваших пристроїв і програм, щоб ваш Wi-Fi працював якомога швидше, де б ви не були.

Багато одночасних підключень?

Якщо ваші пристрої постійно перестають працювати через те, що у вашій сім’ї є маса пристроїв, які потребують одночасного підключення до Інтернету, вам варто спробувати Halo H50G. Halo H50G використовує потужність трьох окремих блоків AC1900, забезпечуючи надшвидкий безперебійний Wi-Fi для понад 100 пристроїв. Завдяки технології MU-MIMO Halo забезпечує одночасне підключення ваших телефонів, комп’ютерів і всіх пристроїв Інтернету речей і їх максимальну продуктивність.

Діти занадто маленькі для певного вмісту?

Важливо, щоб ваші діти були в безпеці, коли вони в Інтернеті. Ось чому Halo H50G постачається з потужним та інтуїтивно зрозумілим набором батьківського контролю, яким можна легко керувати прямо з програми MERCUSYS. Ви можете обмежити сайти за віком і рейтингом вмісту, а також за такими категоріями, як соціальні мережі, новини та розваги. Halo H50G також дозволяє легко переглядати регулярні звіти про всю Інтернет-активність у вашому домі та планувати доступ до Wi-Fi і встановлювати часові обмеження для різних членів родини. Ви навіть можете використовувати Halo H50G, щоб призупинити Інтернет, коли настане час обіду, щоб усім було легше відкласти свої пристрої.


Складне та незручне встановлення?

Раніше налаштування нового Wi-Fi було складним завданням. Більше ні. Лише за кілька хвилин і за допомогою програми MERCUSYS ви зможете запустити всю свою домашню мережу. Просто розпакуйте свої пристрої Halo, завантажте програму для Android або iOS і дотримуйтеся вказівок на екрані. Halo H50G подбає про все інше, навіть допоможе розмістити кожен пристрій у найкращому місці.

Ніде сховати дроти?

Маршрутизатори, комп’ютери, ноутбуки, комутатори… У наших домівках завжди багато пристроїв, які займають простір. Жахливо переплутані дроти та кабелі, схожі на миску райдужних спагетті, безладно лежать на столі, не тільки виглядають неестетично, але й створюють перешкоди. Halo пропонує найкращий спосіб спростити ситуацію з дротами, забезпечуючи надійний Wi-Fi всюди, щоб усі ваші пристрої були стабільно бездротовими.

Окрім стабільної пропозиції Wi-Fi для пристроїв, існує також кілька мережевих методів між пристроями Halo для передачі даних, включаючи транзитний зв’язок Wi-Fi, Ethernet і гібридний транспортний зв’язок, щоб полегшити вам пошук ідеального способу організації домашньої мережі відповідно до ваших потреб та умов домашньої проводки.


logo
Виникли проблеми з WiFi? Mercusys Halo може допомогти
Отзывы покупателей
Рейтинг покупателей
0 / 5
На основе 0 оценок покупателей
0%
0%
0%
0%
0%
Отзыв
Отлично
Заголовок*
Достоинства
Недостатки
Комментарий*
Представьтесь

Возврат к списку

Популярное оборудование

Авторизуйтесь, чтобы добавить отзыв