Ubiquiti випускає перші три пристрої для UISP Wave – своєї нової платформи PTMP 60 ГГц

17.12.2022
Мы в соцсетях:

Цього тижня Ubiquiti зробила перші три продукти сімейства UISP Wave доступними в США та ЄС, починаючи з UISP Wave AP, а також пристроїв Long-Range і Nano CPE. Усі три пристрої вже виставлені на продаж в офіційному магазині Ubiquiti у США та ЄС. Wave AP попередньо коштує 499 доларів, Wave Nano – 199 доларів, а Wave Long Range – 299 доларів.

Ubiquiti анонсувала нову лінійку продуктів UISP Wave ще в червні цього року, і приблизно з того часу ці пристрої були в магазині раннього доступу. У анонсованому відео Ubiquiti має більше пристроїв UISP Wave, ніж представлено на даний момент, серед них нові Wave AP Micro, Wave AP Mesh і Wave Professional CPE.

UISP Wave — це нове рішення PtMP на частоті 60 ГГц, яке має деякі вражаючі вимоги щодо діапазону та ємності. Традиційно ринок PtMP був насичений частотами 2,4 ГГц і 5 ГГц, а Ubiquiti пропонує широкий спектр продуктів, таких як airMAX M, airMAX AC і нещодавно LTU. Нові пристрої Wave використовують неліцензійний і досить порожній спектр 60 ГГц, зі значно меншим діапазоном, але – набагато більшою ємністю. Точка доступу Wave може обслуговувати до 15 клієнтів із загальною пропускною здатністю до 5,4 Гбіт/с. Пристрої UISP Wave також використовують резервну радіостанцію 5 ГГц, яка автоматично перейде на роботу, якщо щось трапиться зі з’єднанням 60 ГГц, наприклад серйозна сильна злива, з якою 60 ГГц не може впоратися.

Wave AP

Першим у списку є Wave AP, який можна використовувати в одиночній або потрійній конфігурації для збільшення ємності та зони покриття. Завдяки трьом точкам доступу, з’єднаним разом, він може охоплювати зону 90° із пропускною здатністю 16,2 Гбіт/с, підключаючи до 45 клієнтів.

WaveAP має інтегрований GPS і систему перемикання на частоті 5 ГГц, оскільки частота 60 ГГц може спостерігати загасання дощу в екстремальних погодних умовах.

Станції


Для пристроїв CPE Ubiquiti пропонує три пропозиції: Nano, Long Range і Professional. Для Nano форм-фактор виглядає дуже схожим на існуючі пристрої NanoBeam з лінійки airMAX AC, він може працювати до 1 Гбіт/с на відстані 5 км. Модель Long Range також пропонує пропускну здатність 1 Гбіт/с, але радіус дії до 8 км, а професійна модель має порт SFP+, який може працювати зі швидкістю до 2,7 Гбіт/с на відстані 8 км. Як і всіма продуктами ISP і MSP Ubiquiti, ними керує контролер UISP і мобільний додаток. 

Анонсовані продукти

Як говорилось раніше, у офіційному відео представлені ще деякі моделі 60 ГГц, яких ще нема навіть у магазині раннього доступу. Що про них відомо?

Wave AP Micro

Wave AP Micro може охоплювати зону 90° із радіусом дії до 3 км для місцевих населених пунктів. Схоже, що він також має невеликі розміри.

Wave AP Mesh

Wave AP Mesh має зону покриття 360° із пропускною спроможністю до 5,4 Гбіт/с і може бездротово з’єднуватися з іншими пристроями, щоб ще більше розширити зону покриття.

logo
Ubiquiti випускає перші три пристрої для UISP Wave – своєї нової платформи PTMP 60 ГГц
Отзывы покупателей
Рейтинг покупателей
0 / 5
На основе 0 оценок покупателей
0%
0%
0%
0%
0%
Отзыв
Отлично
Заголовок*
Достоинства
Недостатки
Комментарий*
Представьтесь

Возврат к списку

Популярное оборудование

Авторизуйтесь, чтобы добавить отзыв