Ubiquiti UniFi UXG Lite vs UXG Max

18.04.2024
Мы в соцсетях:

Останнім часом компанія Ubiquiti набирає обертів зі своїми новими продуктами шлюзів. Оригінальний UXG Pro був представлений ще в 2020 році, а потім нарешті надійшов у продаж у 2022 році, і з тих пір у модельному ряді майже нічого не змінилося. UXG Lite був випущений у листопаді 2023 року як пряма заміна застарілого USG 3P, який з тих пір був повністю видалений з офіційного магазину Ubiquiti. Раніше USG і USG Pro 4 не були представлені в магазині, але їх можна було знайти, якщо ви їх шукали. Тепер Ubiquiti повертається з UXG Max.

Який вибрати?

Добре, це залежить від того, чого ви прагнете. У цьому посібнику ми збираємося порівняти UXG Lite з UXG Max, оскільки ці два найімовірніше використовуватимуться вдома. Більший UXG Pro є звісно чудовим варіантом, але його можна встановити лише в стійку, і він досить дорогий. UXG Lite та UXG Max – значно дешевші. Обидва будуть супер надійним варіантом для домашнього використання або використання в малому бізнесі, але якщо вам потрібна належна підтримка подвійної глобальної мережі, то UXG Max буде кращим варіантом. Крім того, UXG Max також підтримує 2,5GbE Ethernet, тож якщо вам пощастить зі швидкістю понад 1 Гбіт/с, то Max може буде хорошим вибором.


З точки зору рекомендації, все зводиться до того, чи потрібна вам належна підтримка двох WAN чи ні, і чи є у вас підключення до Інтернету понад 1 Гбіт/с. Якщо це так, то UXG Max або UXG Pro буде кращим вибором. Що стосується всього іншого, UXG Lite буде супер надійним варіантом, особливо якщо ви переходите з USG 3P.

logo
Ubiquiti UniFi UXG Lite vs UXG Max
Отзывы покупателей
Рейтинг покупателей
0 / 5
На основе 0 оценок покупателей
0%
0%
0%
0%
0%
Отзыв
Отлично
Заголовок*
Достоинства
Недостатки
Комментарий*
Представьтесь

Возврат к списку

Популярное оборудование

Авторизуйтесь, чтобы добавить отзыв

x