Ubiquiti офіційно випустили UISP Power, систему ДБЖ для пристроїв UISP

17.08.2023
Мы в соцсетях:
Ubiquiti офіційно випустили UISP Power, систему ДБЖ для пристроїв UISP

Ubiquiti випустила наприкінці липня пристрій UISP Power - систему безперебійного живлення, розроблену для додатків MicroPoP. І вже в цьому місяці компанія заявила про ще один реліз нового UISP Power Pro, який є продовженням пристрою UISP Power. Версія Pro підтримує три виходи Power TransPort, які можна використовувати для живлення UISP Console, UISP Router, UISP Switch, UISP Router Pro і UISP Switch Pro. Одна велика мережа може мати маршрутизатор UISP і комутатор UISP Pro із запасним місцем на UISP Power. Крім того, за потреби великі мережі, можуть використовувати два пристрої UISP Power.Менший UISP Power має невелику внутрішню батарею з можливістю розширення за допомогою свинцево-кислотної батареї на 24 В. Однак UISP Power Pro можна використовувати лише із зовнішньою батареєю, він поставляється з необхідними кабелями для цього. Теоретично ви можете підключити кілька акумуляторів 24 В паралельно, щоб збільшити час роботи, коли не використовується джерело живлення. Крім того, налаштування пристрою з подвійним блоком живлення забезпечує 480 Вт при використанні обох блоків живлення одночасно.


Для ще більшої надлишковості Ubiquiti оснастила UISP Power Pro антеною LTE, яку можна встановити на передній панелі пристрою або зовні за допомогою кабелю, що входить у комплект. Це дозволить надсилати SMS-повідомлення, коли мережеве живлення відключено, а пристрій працює від резервної батареї. Потрібна nano-SIM-карта від постачальника SMS Cat M1. 

Зауважте, що «UISP Switch» і «UISP Router» потрібно використовувати з UISP Box, щоб забезпечити сумісність з UISP Power. UISP Power можна живити від двох джерел живлення 27 В, вставивши адаптер TransPort, а потім вбудована літій-іонна акумуляторна батарея ємністю 115 Вт/год може забезпечити резервне живлення для пристроїв.


UISP Power


UISP Power Professional


Використання

Який варіант використання UISP Power? Ну, наразі він націлений на менші інсталяції «MicroPoP». Наприклад, невеликі розгортання WISP з однією або двома точками доступу та висхідним і низхідним зв’язками з іншими мережами. При використанні в поєднанні «UISP Switch/Router» і «UISP Box» все можна компактно облаштувати за допомогою мінімальної кількості кабелів, що спускаються по стовпах в коробку. Найбільше, що вам знадобиться, це два кабелі живлення, що йдуть до пристрою UISP Power. UISP Power Pro призначений вже для більших установок і може забезпечити резервним живленням більшу кількість пристроїв.

logo
Ubiquiti офіційно випустили UISP Power, систему ДБЖ для пристроїв UISP
Отзывы покупателей
Рейтинг покупателей
0 / 5
На основе 0 оценок покупателей
0%
0%
0%
0%
0%
Отзыв
Отлично
Заголовок*
Достоинства
Недостатки
Комментарий*
Представьтесь

Возврат к списку

Популярное оборудование

Авторизуйтесь, чтобы добавить отзыв