Стандарт Wi-Fi 7 офіційно випущено!

10.01.2024
Мы в соцсетях:

8 січня 2024 року на виставці CES 2024 Wi-Fi Alliance представив стандарт Wi-Fi 7, давши таким чином офіційний старт останній на сьогодні версії Wi-Fi. Розпочалася офіційна сертифікація пристроїв. Що ми отримаємо?

  • Зростання швидкості бездротового інтернету у чотири рази, в порівнянні з Wi-Fi 6E.
  • Важливі покращення пропускної здатності та загальної кількості даних, які можна одночасно надсилати на кілька пристроїв. 
  • Геймерам та професіоналам дуже сподобається Wi-Fi 7, призначений для стабільного та швидкого з'єднання. Більш широкі канали, 4K QAM та MLO працюють у парі, щоб зменшити затримку та специфічні для мережі тремтіння. Wi-Fi 7 забезпечить чудову потокову передачу 4K/8K, ігри, проєкти AR/VR та інші завдання, що потребують великої пропускної спроможності.
  • Окрім того, стандарт Wi-Fi 7 використовує «новий» діапазон 6 ГГц, який збільшує пропускну здатність домашньої мережі. Діапазон 6 ГГц, який було вперше використано у стандарті Wi-Fi 6E, має розв’язувати проблему перевантаження мережі в традиційних діапазонах Wi-Fi 2.4 ГГц і 5 ГГц. Додатковий діапазон і вища швидкість, характерні для Wi-Fi 7, мають забезпечити прискорення роботи всієї мережі.

У 2024 році офіційна підтримка Wi-Fi 7 з'явиться на смартфонах, ноутбуках, маршрутизаторах та іншому обладнанні, що дасть значний приріст швидкості порівняно з Wi-Fi 6E.

Детальніше про Wi-Fi 7 та мережеві пристрої з його підтримкою читайте в наших обзорах 

logo
Стандарт Wi-Fi 7 офіційно випущено!
Отзывы покупателей
Рейтинг покупателей
0 / 5
На основе 0 оценок покупателей
0%
0%
0%
0%
0%
Отзыв
Отлично
Заголовок*
Достоинства
Недостатки
Комментарий*
Представьтесь

Возврат к списку

Популярное оборудование

Авторизуйтесь, чтобы добавить отзыв