Новинки Mikrotik Травень 2024: довгоочікуваний NetMetal ax вже в продажу!

19.05.2024
Мы в соцсетях:

Серед новинок травня:

Від початку 2024 року компанія Mikrotik активно почала оновлювати свої продукти з категорії LTE, а також впроваджувати Wi-Fi 6. Цього місяця вони представили оновлений wAP ac LTE kit (2024) з абсолютно новим LTE-модемом EC200A-EU, який знижує ціну та підвищує продуктивність та новий LHGG LTE6 kit (LHGGR&FG621-EA) з модемом FG621-EA замість R11e-LTE6.

Ну а головною новиною травня є випуск нового NetMetal ax (L23UGSR-5HaxD2HaxD-NM) з підтримкою Wi-Fi 6 та самої RouterBoard плати L23UGSR-5HaxD2HaxD, яка дозволить створити власну зовнішню точку доступу Wi-Fi 6 або CPE.

NetMetal ax


Зустрічайте одного зі своїх найуніверсальніших компаньйонів: NetMetal ax – потужну вуличну точку доступу великого радіусу дії, яка працює в будь-якому середовищі. Клас захисту IP66 захистить пристрій від пилу та потужних струменів води. На вологих горищах, в ліфтових шахтах, прибережних вежах - NetMetal ax працюватиме скрізь. 

Він оснащений сучасним двоядерним процесором ARM, гігабітним Ethernet і 2,5 гігабітним SFP для оптоволоконного підключення, портом USB і вільним роз’ємом miniPCIe, що дозволяє подальше налаштування. Ви можете, наприклад, додати модем LTE для резервного мобільного Інтернету – Mikrotik додали слот для NanoSIM на NetMetal! Але є й інші варіанти, як-от додавання шлюзу для налаштувань LoRa IoT (наприклад R11e-LR8).


Потужна дводіапазонна радіостанція Wi-Fi 6 із двома каналами пропонує підвищену швидкість, стабільність, безпеку, роумінг, керування живленням та інші функції порівняно з попередніми бездротовими протоколами. Два роз'єми RP-SMA дозволяють додати антену на ваш вибір для відстаней до 30 кілометрів. Якщо необхідно, ви можете адаптувати NetMetal ax для використання на нижчому діапазоні з такими антенами, як HGO-antenna-OUT. Він забезпечує посилення 3,3 дБі для діапазону 2,4 ГГц і 5,5-7,1 дБі для діапазону 5 ГГц.

Технічні характеристики NetMetal ax


L23UGSR-5HaxD2HaxD

Створіть власну зовнішню точку доступу Wi-Fi 6 або CPE! L23UGSR-5HaxD2HaxD - модульний бездротовий маршрутизатор оснащений зручними роз’ємами MMCX, що дозволяє створювати універсальні точки доступу та потужні з’єднання «точка-точка».


Новий L23UGSR є дводіапазонним Wi-Fi 6 оновленням популярного маршрутизатора RB922 DIY. Ви можете використовувати його для створення власних недорогих зовнішніх точок доступу або CPE – для дому, офісу, домашньої лабораторії або навіть для запуску власних продуктів, таких як розумні торговельні автомати або станції квитків. Тисячі людей по всьому світу обирають серію RouterBOARD для створення своїх продуктів, тому що MikroTik не пропонує жодних підписок, жодних платних систем, жодних дивних угод щодо ліцензування чи роялті... Ви купуєте продукт – ви володієте ним!


Ця модульна плата оснащена сучасним процесором Qualcomm Maple на основі архітектури ARM, портом USB для додаткового зберігання даних або для інших потреб, гігабітним Ethernet з пасивним PoE-входом, 2,5 гігабітним SFP для оптоволоконного підключення та вільним слотом miniPCIe, який дозволяє подальше налаштування. Ви можете, наприклад, додати модем LTE для резервного мобільного Інтернету – Mikrotik додали слот для NanoSIM знизу. Але є й інші варіанти, як-от додавання шлюзу для налаштувань LoRa IoT R11e-LR8.

Потужний дводіапазонний Wi-Fi 6 забезпечує підвищену швидкість, стабільність, безпеку, роумінг, керування живленням та інші функції порівняно з попередніми бездротовими протоколами для відстаней до 30 кілометрів. Чотири роз’єми MMCX дозволяють подальше налаштування за допомогою нескінченної різноманітності антен, які ви можете використовувати. Додайте HGO-antenna-OUT, і ви отримаєте чудову всеспрямовану точку доступу… або спробуйте антену mANT30 PA, щоб створити потужний зв’язок «точка-точка» на великій відстані.

wAP ac LTE kit (2024)

Оновлення класичного дводіапазонного комплекту wAP LTE з Gigabit Ethernet – цього разу з абсолютно новим LTE-модемом, який знижує ЦІНУ та ПІДВИЩУЄ продуктивність!


Комплект wAP ac LTE — це маленька дводіапазонна захищена від погодних умов бездротова точка доступу для встановлення поза домом, у саду, на під’їзді чи в будь-якому іншому складному середовищі, де вам потрібне потужне бездротове з’єднання за обмежений бюджет. Два гігабітних порти дозволяють використовувати швидкісний вбудований модем LTE як резервне підключення до мобільного Інтернету, якщо у вас вже є дротовий інтернет-провайдер.


У новій версії представлено новий модем LTE EC200A-EU, який пропонує покращене підключення, додавання популярного діапазону B28 і серйозне зниження ціни. Комплект wAP ac LTE стійкий до погодних умов і може бути прикріплений до будь-якої зовнішньої стіни з внутрішньої сторони корпусу – для додаткової безпеки та менш помітних кріплень. Нижня частина також може бути закріплена спеціальним антивандальним гвинтом, відкрити який може тільки власник.

У задній частині корпусу є отвір, що дозволяє прокласти кабель Ethernet безпосередньо за пристроєм і через стіну. Таким чином WAP привертає менше уваги та вписується в будь-яке середовище.


LHGG LTE6 kit (LHGGR&FG621-EA)

Доступне рішення «останньої милі» для найвіддаленіших районів. Це оновлення 2024 року з Gigabit Ethernet і найкращою ціною на сьогодні.


У разі збою прийому мобільного телефону комплект LHGG LTE6 виступає як ваше надійне рішення для Інтернету «останньої милі». Його велика антена 17 дБі та найновіший LTE-модем Cat6 із можливістю використання кількох діапазонів LTE одночасно забезпечують швидке та надійне підключення, коли всі інші варіанти не працюють. Встановіть його на стовп, щоглу, на дах або будь-яку іншу високу конструкцію – і завжди залишайтеся на зв’язку! Цей набір є оновленням, яке поєднує в собі сильні сторони попередніх бестселерів LHG. Він отримав Gigabit Ethernet, тож ви можете використовувати весь потенціал швидкості модему LTE, який також було оновлено з Cat4 до Cat6! 


Гладкий і непомітний дизайн, стійкий до погодних умов, довів свою стійкість у різних кліматичних зонах, витримуючи навіть найсуворіші вітри без зусиль. Це означає значну економію часу та коштів на обслуговування для вас або вашої команди. Потужна антена з високим коефіцієнтом посилення може похвалитися широкою підтримкою різноманітних діапазонів LTE, що охоплюють діапазон від 2,7 ГГц до 700 МГц. Завдяки такому широкому охопленню ви можете розраховувати на захоплення сигналу практично в будь-якій точці земної кулі!

logo
Новинки Mikrotik Травень 2024: довгоочікуваний NetMetal ax вже в продажу!
Отзывы покупателей
Рейтинг покупателей
0 / 5
На основе 0 оценок покупателей
0%
0%
0%
0%
0%
Отзыв
Отлично
Заголовок*
Достоинства
Недостатки
Комментарий*
Представьтесь

Возврат к списку

Популярное оборудование

Авторизуйтесь, чтобы добавить отзыв

x