Новинка! 4 покоління зварювальних апаратів Signal Fire AI-10A!

31.03.2024
Мы в соцсетях:

AI-10A Signal Fire - зварювальний апарат 4 покоління, який поєднує в собі не тільки зварювальний апарат, а й вбудований електричний сколювач, вимірювач оптичної потужності та візуальний дефектоскоп (VFL). Крім цього, в комплекті до зварювального апарату іде новий  8-in-1 стріппер компанії SignalFire ZSQ-08.


Максимально компактні розміри

AI-10A максимально простий у використанні, має невеликий розмір та малу вагу. Вага всього комплекту складає лише 4.5 кг а розміри ящика для інструментів 25,5 x 16,5 x 23 см. При цьому, у такому маленькому і компактному корпусі реалізована комбінована конструкція табурету (крісла для монтажника) та підставки для зварювального апарату.Як і модель AI-9, новий AI-10A додатково має вбудовану перевірку якості зварювання: візуальний дефектоскоп (VFL) та вимірювач оптичної потужності. Відповідно ви зможете виміряти втрати на з'єднанні, перевірити обриви та загалом оцінити якість оптоволоконної лінії. 


Вбудований автоматичний сколювач

Зварювальний автомат має вбудований сколювач. Пфсля розміщення оптичного волокна кришка закривається та втоматично розрізається волокно. Лезо ріже в довільній точці.


Не потребує відновлення поверхні леза. Запатентована технологія точного різання.


Поставляється зі стріпером ZSQ-08Оснащений акумулятором на 7800 mAh

Зварювальний апарат оснащений літієвою батареєю ємністю 7800 mAh, заряду якої вистачає на 240 зварок. Вона знімна і може заряджатися окремо.15S автоматичний підігрів


Основні характеристики


Розмір і вага
logo
Новинка! 4 покоління зварювальних апаратів Signal Fire AI-10A!
Отзывы покупателей
Рейтинг покупателей
0 / 5
На основе 0 оценок покупателей
0%
0%
0%
0%
0%
Отзыв
Отлично
Заголовок*
Достоинства
Недостатки
Комментарий*
Представьтесь

Возврат к списку

Популярное оборудование

Авторизуйтесь, чтобы добавить отзыв

x