Google проведе інтернет-кабелі до островів Тихого океану у межах угоди Австралії та США

25.10.2023
Мы в соцсетях:

Компанія Google планує провести прокладання підводних оптоволоконних інтернет-кабелів до щонайменше восьми віддалених островів у південно-західній частині Тихого океану. Цей амбітний проєкт реалізується завдяки угоді між США та Австралією, як повідомляє агентство Reuters.

Канберра виділяє 50 мільйонів доларів для реалізації проекту, в той час як Вашингтон внесе 15 мільйонів доларів на цю ініціативу.

Суть проекту полягає в створенні зв'язку за допомогою кабелю між двома американськими територіями - Американським Самоа та островами Гуам, і також з Тувалу, Папуа-Новою Гвінеєю, Самоа, Фіджі, Науру, Маршалловими Островами, Кірібаті, Островами Кука, островами Уолліс та Футуна.

Спільно з цим проектом, США також нададуть підтримку острівним державам у сфері кібербезпеки та створенні резервних копій ключової інформації у хмарних мережах.

На даний момент Google вже працює над іншим проєктом з прокладання оптоволоконного кабелю, який з'єднає Тайвань із США та Філіппінами. Прогнозується, що створення цієї кабельної системи під назвою Bifrost завершиться у 2024 році та буде мати завдовжки 15 тисяч кілометрів.

logo
Google проведе інтернет-кабелі до островів Тихого океану у межах угоди Австралії та США
Отзывы покупателей
Рейтинг покупателей
0 / 5
На основе 0 оценок покупателей
0%
0%
0%
0%
0%
Отзыв
Отлично
Заголовок*
Достоинства
Недостатки
Комментарий*
Представьтесь

Возврат к списку

Популярное оборудование

Авторизуйтесь, чтобы добавить отзыв