Довгоочікуване оновлення найпопулярнішої серії маршрутизаторів RB2011 від Mikrotik!

11.05.2023
Мы в соцсетях:

Легендарна лінійка продуктів RB2011 забезпечує доступне, гнучке та надійне підключення вже більше десяти років. Фактично, це був перший маршрутизатор Mikrotik із SFP. Нарешті настав час для оновлення. Але не хвилюйтеся: компанія зберегла та покращила всі ключові елементи та функції улюбленого RB2011. Навіть червона колірна гамма і приваблива ціна! Нова лінійка отримала назву L009. І Mikrotik представили одночасно дві моделі з Wi-Fi та без: L009UiGS-2HaxD-IN та L009UiGS-RM.

Є три основні причини вибрати L009: краща продуктивність, більше функцій і деякі цікаві покращення. Почнемо з підвищення потужності та продуктивності.


L009 оснащений потужним двоядерним процесором ARM. Він пропонує суттєві покращення, коли справа стосується маршрутизації та фільтрації, складних правил брандмауера, апаратного шифрування IPsec і різноманітних розширених функцій RouterOS. Архітектура процесора ARM забезпечує значні переваги перед старішими пристроями на основі MIPS. Як використання всіх найновіших функцій ядра Linux. Або реалізація власних контейнерних проектів. Поєднання сучасного процесора ARM і повнорозмірного USB-порту ідеально підходить для виконання нестандартних проектів. Ви можете, наприклад, запустити рекламний блок Pi-hole на цьому маршрутизаторі. Або можете використовувати USB, щоб додати LTE-модем. 

L009 у 4 рази швидший за RB2011 у більшості випадків і налаштувань, від простої швидкої маршрутизації до складних мостових фільтрів.

Усі порти тепер є портами Gigabit Ethernet. На першому порту є вхід PoE. Ви можете використовувати його замість гнізда постійного струму для живлення пристрою. На останньому порту є PoE-Out для живлення інших пристроїв. Ще одним корисним доповненням є SFP, який підтримує підключення як Gigabit, так і 2,5 Gigabit. Mikrotik протестували різноманітні модулі та кабелі MikroTik SFP, які підтримують вищу швидкість – підтримка 2,5G значно полегшує життя системного адміністратора – є консольний порт для швидкого налаштування прямого доступу!

В основі всього цього ми маємо швидкісний комутатор Marvell Peridot, який забезпечує вражаюче повнодуплексне з’єднання 2,5 гігабіт із ЦП до всіх портів, крім Ether1. Перший порт має власну гігабітну дуплексну лінію до ЦП. 

Модель L009UiGS-2HaxD-IN підтримує бездротове з’єднання на частоті 2,4 ГГц, яке також стало набагато потужнішим. Wi-Fi 6 пропонує до 90% вищу швидкість у діапазоні 2,4 ГГц! Не кажучи вже про загальну стабільність сигналу. Він може працювати з більшою кількістю клієнтів із кращою чутливістю. Також слід зазначити, що тут компанія використала свої нові потужні антени HGO indoor antenna, які значно покращують якість сигналу та зону покриття.  

Новий корпус сам по собі є вражаючою інновацією. Це той самий форм-фактор, який ви бачили в нових RB5009. Він має ряд надзвичайно корисних властивостей. Перш за все, корпус діє як масивний радіатор, захищаючи ваші налаштування від перегріву. Але ось найцікавіше: за допомогою простого набору аксесуарів ви можете розмістити до чотирьох таких маршрутизаторів в одній стійці 1U. 

Якщо вам не потрібні бездротові можливості, ви можете ще більше скоротити витрати та спробувати іншу версію цього маршрутизатора: L009UiGS-RM. Він має всі ті ж функції, за винятком бездротової мережі 2,4 ГГц. 


L009UiGS-RM поставляється з усіма необхідними аксесуарами для кріплення, в тому числі і набором для встановлення в стійку Rackmount kit K-79.

RB2011 назавжди залишиться легендою мережевих технологій, але настав час підняти його на вищий рівень. А лінійка продуктів L009 — це ідеальне оновлення, яке допоможе вам заощадити час, гроші та місце в серверній кімнаті, як ніколи раніше!

logo
Довгоочікуване оновлення найпопулярнішої серії маршрутизаторів RB2011 від Mikrotik!
Отзывы покупателей
Рейтинг покупателей
0 / 5
На основе 0 оценок покупателей
0%
0%
0%
0%
0%
Отзыв
Отлично
Заголовок*
Достоинства
Недостатки
Комментарий*
Представьтесь

Возврат к списку

Популярное оборудование

Авторизуйтесь, чтобы добавить отзыв